Prvotne príznaky tehotenstva

15. apr 2023

Dobrý deň. Prosím mali ste príznak tehotenstva aj bolesť v podbrušku a krížov ? Ja 3 dni od oplodnenia pociťujem každý deň veľkú bolesť v oblasti podbruška a aj pichanie
Na test je podľa mňa ešte skoro

sajmonka_1216
15. apr 2023

ako vieš že došlo k oplodneniu? na akékoľvek príznaky je skoro, skôr to robí psychika... a máš pravdu, na test je skoro.. aj na príznaky ako hovorím

ailiba
15. apr 2023

Ja ano, pocitovala... Pri prvom. Drzim palce, nech to vyjde.

cookie29
15. apr 2023

No prvý príznak tehotenstva je väčšinou pozitívny test. Všetko ostatne môže byt pocit, PMS, a veľa iných veci

rachel36a
15. apr 2023

Tri dni po este ziadne tehu priznaky mat nemozes, kedze ak sa aj vajicko oplodnilo, este sa neuhniezdilo

autor
15. apr 2023

Dievčatá prepáčte, zle som sa vyjadrila.
5.4. Sa stala “nehoda” a 3 dni na to bolesti ktoré trvajú do dnes ako keby mám menštruáciu dostať

emmik46
15. apr 2023

Podľa mňa test by už,mal ukázať aspoň slabú ciarku

little_secret
15. apr 2023

my sme 4.4. skúsili šťastie a od 10.4. do 13.4. som mala krvavý výtok a dnes mi vyšiel už pozitívny test. Bolesti podobné menštruačným som mala počas uhniezďovania, ale nepovažovala som ich za až také silné (poznám aj silnejšie)... Ale včera a dnes som už mala oveľa silnejšie bolesti podbruška, ale kríže má zatiaľ nebolia 😃

bejka90
15. apr 2023

No mne tak v oktobri pri biochemickom tak na 3.den lresne take dost silnejsie menstruacne bolesti aj krize ma boleli az som sa zarazila ze mam este kopu casu do ms.....a teraz ked som tehu tak len 3 dni pred ocakavanou ms som mala take ms bolesti aj krize a potom to preslo..teraz som 6tt a nemam absolutne ziadne priznaky..zatial

janulka1985
15. apr 2023

Ja to mam podobne u mňa deň po skončení 3.dňovej MS 9.4. (dokončenie mimo mňa) presne na tretí deň ma začal bolieť chrbát 2 dni mi bolo makko,výtok mam silný veĺmi čož ovulaciu som čakala až buduci týzdeň... tretie vobec neplanujeme... prechladenie vylučujem..jedine tá povestná kvapka lásky..inak neviem.... ale som nervozna

autor
15. apr 2023

@janulka1985 ahoj, a test sisi ešte nerobila?

janulka1985
15. apr 2023

Nie na test je ešte velmi skoro..u mňa tak najskor jedine 21.4 by ukazalo spravny vysledok

autor
15. apr 2023

@little_secret uhniezdovanie kedy prišlo?

little_secret
15. apr 2023

Predpokladám, že medzi dňami 10. až 13.4. keďže som mala ten krvavý výtok, pripisujem to uhniezdneniu 🤷

nazornatest
23. apr 2023

Ahoj ja som momentálne s veľkou pravdepodobnosťou tehotna a veľmi skoro už prvý týždeň som pociťovala obrovskú únavu vyčerpanosť bolesti hlavy krížov dokonca únik moču ale hlavne neskutočnú bolesť pŕs akoby zboku najskôr a teraz už celé bolia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre