Robí aj kazetový Pepino duchov?

9. júl 2022

Ahojte, netuším ktorý som DC, ani kedy mi mamprist menzes lebo tento mesiac nič nevychádzajú. Fungujem na meraní BT, lenže nakoniec vstávam každý deň inak, nedá sa mi poriadne merať tá teplota aby som mohla dôverovať hodnotám (jeden deň o 4, ďalší o 5, potom o ,4,30 a tak rôzne) takže som len tak cca odhadla kedy by mala byť, a teda... Dnes mi vyšiel duch na kazetovom Pepine. Naposledy som mala regulernu čiarku z normálneho Pepina, tak by ma zaujímalo či aj kazetové robia falošných ako aj tie tycinkove.
1dc bol 17.juna, 28 (12.dc)som bola u dr na sone, ktorá povedala že že vyzerá že som ovu ešte nemala ani ale mať nebudem, odhadla to na anovulacny cyklus, lenže mňa po ovu zvyknú bolieť prsia, ktoré má bolia od 15 dc... Styk sme mali 9dc a od 15dc Bez ochrany... Dnes je 23dc a mám ducha na teste.... 🤔

mima1991
9. júl 2022

Mne pepino ukázal takto a dr.max poobede len kanálik, ale keď skúsis znova o nejaké 2 dni a bude silnieť tak je to na dobrej ceste 🙂

mima1991
9. júl 2022

A teda nemyslím si že som tehotná 🤷🏻‍♀️

autor
9. júl 2022

@mima1991 teraz je tá foto takáto, ale akurát som našla tvoj príspevok vo fóre, že môže byť duch... No uvidím 🤦

mima1991
9. júl 2022

Akože vyzerá to byť pozitívne, držím ti palce, ja ešte skúsim tiež test zajtra ráno 🙂

autor
9. júl 2022

@mima1991 vyskúšaj určite! Dúfam že dopadne pozitívne 🥰ja teda uvidím 😂strašne mi toto nesedí ani výpočtovou🤔

mima1991
9. júl 2022

Určite daj vedieť ako to dopadlo 🙂

autor
9. júl 2022

@mima1991 dám dám... Tá čiarka je proste taká výrazná 😳 čumim na to každú chvíľu či sa mi to fakt len nezdá 😂 lebo mi to časovo nevychádza... A to som dúfala že tento mesiac bude bez paniky okolo ms

mima1991
9. júl 2022

Toto je už poriadna čiarka teda 🙂

autor
9. júl 2022

@mima1991 kúpila som ešte livsane... Takže asi je to tam

mima1991
9. júl 2022

gratulujeeeem 🙂

mima1991
10. júl 2022

Ja takto 🙂 čo myslíš?

autor
10. júl 2022

@mima1991 no vyzerá že tam niečo je! Je to zvláštne rozmazané ale🤔 nemáš aj iný test na skúšku? Mne dnes vyšiel znovu livsane a dr max pozitívny 🙂 skús možnože aj iný...koľko si dpo?

mima1991
10. júl 2022

Najprv sa objavil duch a potom to začalo silnieť a ako schol takto ostala čiarka troška zatocena 😁 zajtra sa objednám ku gyn lebo ma uz nebaví testovanie. Ja som mala menštruáciu minulu sobotu, ale úplne bez bolesti, a o 4 dni skôr prišla

mima1991
10. júl 2022

A super teším sa s tebou 🥳

autor
10. júl 2022

@mima1991 aha tak to je zvláštne potom, a ešte keď máš relatívne pozitívne testy😳 to ti asi ovulka skočila niekam inam😅 akože mne tiež prešla z 15 dňa na 9-12 teda... No som zvedavá! Daj vedieť potom ako u dr si dopadla 🙂
Ďakujem ), akurát sa na to snažíme prispôsobiť, máme doma už dvoch chalanov

autor
11. júl 2022

@mima1991 ahooj, ako ty dnes?

mima1991
11. júl 2022

ahoj, objednal ma gynekolog na zajtra rano, tak uz cakam a netestujem 🙂 ty este testujes?

autor
11. júl 2022

@mima1991 ahoj, ja ešte áno, ms mi ešte nemeška mala by prísť zajtra (dúfam že mi nepokazí nsrodeniny a naozaj nepríde :D) ale zatiaľ je všetko pozitívne aj dnes dr max ďalší

mima1991
11. júl 2022

tak vsetko najlepsie, nech mas krasny den a gratulujem ti, myslim ze uz nepride 🙂

autor
11. júl 2022

@mima1991 ďakujem, ja dúfam že to tebe dopadne tak ako si želáš 😊

mima1991
12. júl 2022

ahoj, no ako? 🙂 ja som dnes bola u gyn, robil mi sono zdola a ze nic nie je vidno, mam prist ked mi bude meskat, k tym testom sa nevyjadril -_- tak uz som stratila nadej, nevadi

autor
12. júl 2022

@mima1991 ahoj, včera poobede bol pepino s dvomi rovnakými čiarami a dnes som nerobila, sme sa dohodli s mužom, že až zajtra či štvrtok, dnes /včera bol cca deň MS tak ma trošku aj kŕče a uvidime, dúfam že bude všetko ok 🙂
Och ale to ma mrzí no,je gyn povedala že ovulácia nebola a ani nebude a vidíš na 12 dni od tejto info bol pozitívny tehu test 🤷 niekedy ti dr nevidia nič niekedy az moc

mima1991
13. júl 2022

Super 🙂 teším sa s tebou, dopadne to dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre