Schudla som, menzes nemám 2 mesiace a dostala som vyvolávačku

beatka777
30. okt 2013

brala som skoro 6rokov tabletky cilest.pred mesiacom kamarati si zacali vsimat ze som ina v tvari a ze aj moje spravanie je ine.schudla som z 57 kil na 53.zaha ma palila zo sladkych veci( co predtym len z pomarancov)a brucho sa mi dajak zaoblovalo a kamoska si vsimla malu pigmentovu skvrnu na bruchu.antiku teraz som ich vysadila. asi mesiac ich uz neberiem.no moj menzes neprisiel skoro 2 mesiace uz.takze som len cakala.nakoniec som isla ku gynek.ktory mi urobil sono vysetrenie a mi povedal ze mozno som mozno niesom ze to je skoro povedat este.tak mne to nedalo a islo som v ten vecer este na pohotovost.a tam mi povedali ze niesom ze mi daju dvojnasobnu vyvolavacku na menzes.stale cakam a nemam priznaky ziadne ani bolesti ze by som ich mala dostat.takze stale cakam.ale sama neviem co sa deje ked jeden doktor mi povedal ze bud som alebo nie,naznacil ze daco nasiel ale nepovedal mi ,lebo je .....a na pohotovosti ze niesom.ako dali mi hned injekciu dvojnasobnu davku a nic ani naznak a teraz neviem co mam robit.s priatelom som mala styk pred tym uz ked som lieky nebrala a kamoska mi tvrd ze stale som ia a inac vyzeram.opeknievam atd prosim pomozte :( ak ma niekto skusenosti prosim poradte mi

jerryjanka
30. okt 2013

nedavno tu jedna písala že oškaredela, ty zasa opeknievaš, čo takto test? myslím že žiadna žena doma nemá vešteckú guľu aby ti odpovedala či si alebo nie si tehotná, aj ked jedna tvrdila že muž to na nej spoznal hned, akurát že zistila že tehotná nie je 😀
a druhá vec 6 rokov si si utlmovala činnosť vaječníkov a teraz chceš aby nabehli za mesiac? budeš rada ak sa dáš dohromady za rok...

2014eva
30. okt 2013

@jerryjanka myslim ze si opeknela tym ze si zhodila,to je vzdy tak 😉

hviezdicka111
30. okt 2013

mozno som ja nejaka zvlastna, ale nechapem taketo otazky... toto su veci, s ktorymi ti baby na MK nemaju ako pomoct....jedine, co sa da urobit, je test...pripadne odber krvi a zistit hcg z nej...
a dalsia vec -brala si dlhodobo HAK, takze skor ako tehotenstvo to budu rozhadzane hormony, kedze sa telo musi spamatat zo soku, ze mu kazdy den nedavas davku umelych hormonov...

malinkaaninka
30. okt 2013

tieto príznaky má,dovolím si tvrdiť,milióny žien.netehotných.veľa žien vracia napríklad zo stresov,tiež nemusia byť tehotné.ak dvaja doktori nevideli tehotenstvo,tak tak zrejme nie je.cilest je bordel,telo má ešte umelé hormóny v sebe,chvílu potrvá,kým sa dá do poriadku.to,že si opeknela je len dôkazom toho,že si sa krmila humusom..

linda20111
30. okt 2013

@beatka777 to ze si nedostala menzes po vysadeni HAK je normalne, pretoze telo si zvyka na to ze je bez hormonov a dava sa do povodneho stavu 🙂 Ze si opeknela, je super, dnes sme sa tak nezasmiali ako minule ked tu pisala jedna kocka ze "oskaredela" 🙂 🙂 Moze to byt aj tym ze si schudla, mozno ze budes naozaj tehotna.. Nerozumiem preco lekari vsetko riesia vyvolavackami, miesto toho aby odobrali krv na zistenie tehotenstva... Ked tehotna niesi menzes sa dostavi aj sam netreba hned vyvolavacku, len mu to trosku dlhsie trva kedze je telo este zblbnute z hormonov - vlastna skusenost po vysadeni HAK. A ked si tehotna tak sa pravdepodobne nedostavi 🙂 Najlepsie je kupit si test, urobit a budes vediet ako na tom si. Pre istotu si kup balenie kde su 3testy, aby si mohla testnut o par dni neskor, keby ti ukazalo len jednu ciarku, pretoze mozno mas este na zaciatku nizku hladinu HCG a preto ti hned neukaze, tak som mala ja.

majka_3
30. okt 2013

kolko dni si od vyvolavacky? test si skusala?
@beatka777

beatka777
autor
30. okt 2013

Joj zlate ste.dakujem vam.este jedna otazocka.mate skusenosti s duphaston ? Lebo ak dostanem menzes chcem vediet ci by mi duphaston pomohol .ako myslim ci by mi to pomohlo aby moj vnutrajsok sa daval pomaly dokopy a popripadne otehotniet.kedze som asi tych 6 rokov Len poskodzovala svoje telo.dik

linda20111
30. okt 2013

@beatka777 Neber to tak ze antikoncepcia ti skodila.. to je asi tak ako keby si 6rokov farbila vlasy a potom zrazu chcela nechat povodnu farbu - treba na to cas 🙂 telo si potrebuje zvyknut na to ze je bez hormonov. Co sa tyka duphastonu, mne ho lekar predpisal kedze sa mu nepozdavalo spinenie na zaciatku tehotenstva, vysvetlil mi ze pomaha udrzat tehotenstvo. Ked si myslis ze si tehotna, (alebo chces otehotniet) hlavne bud v klude, uzivaj vitaminy - hlavne kyselinu listovu, ta je dolezita na zaciatku tehotenstva pre vyvoj babatka. Zelam nech to vsetko dobre dopadne 🙂

beatka777
autor
30. okt 2013

lebo som velakrat pocula ze duphaston pouzivaju zeny na tehotenstvo,ms,a na podporu aby som otehotnela tak neviem .lebo cakam na ms a chcem to zacat brat a uvidim co a ako.lebo viem ze moje telo je v soku a potrebuje sa dat dokopy a moznno tieto lieky by mi aj pomohli 🙂 no dufam ze ano 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre