Silné menštruačné bolesti a pozitívny test

14. sep 2023

Je normalne mat dost silne menstruacne bolesti a bolesti krizov akoby sa mi ms mala spustit ked mam pozitivny test? Mam to uz 3 dni a tolko mam aj test pozitivny. Prsia ma nebolia vobec. Ms ne(cakam) zajtra. Ako ste to mali vy? Bojim sa opatovneho biochemickeho :/

drm21
14. sep 2023

Bože ženy prečo sa stále testujete pred MS🤦‍♀️ urob test keď aspoň 2 dni mešká a predídes sklamaniu

autor
14. sep 2023

@drm21 dakujem za radu.

dorothee
14. sep 2023

Menstruacne bolesti som mala aj ja na zaciatku tehotenstva,prsia boli uplne bezne,tam som zmeny necitila..

autor
14. sep 2023

@dorothee to si ma upokijila trosku 💛

petronellla87
14. sep 2023

Menstruacne bolesti som mala cely prvy trimester😁 je to normalne😉

nevenka
14. sep 2023

@petronellla87
@autorka
Aj ja som mala cely prvy trimester take bolesti, pri tretom a stvrtom dietati.
Preco by sme nemali testovat pred MS? Ja som takto chvala Bohu zistila, ze cakame baby, brala som lieky, ktore sa v tehotenstve nesmu, bezne cykly 33 dni a na 25 DC uz bol pozitivny test a na 27 DC uz riadne silny. Volala som lekarovi, lieky sa vysadili a mam zdrave dieta. Alebo su zrny, co prave musia vediet, ze su tehotne cim skor, aby sa nasadili lieky. Aleboo...su proste len zvedave. A?
Ja som sa vzdy citila tak trochu inak uz aj pred MS. Tak som testovala.

bybaa1
14. sep 2023

Jasne, ja som zistila tehu 5 dní pred MS. Odvtedy cca týždeň silné bolesti ako na silnú ms, no už prestali. Boli okolo dátumu neprichodu ms. Držím palce. 🙏

autor
15. sep 2023

@bybaa1 a mavala si tie bolesti cely den stale? U mna uz 4.den a mam pocit, ze sa mi ms chce spustit hoc test bol dnes stale pozitivny.

bybaa1
15. sep 2023

Väčšinou večer, ale aj cez deň. Už ich nemám. Len občasné mierne pobolievanie. Neboj sa, ja som tiež stále chodila na WC, ci náhodu sa nepustila ms, lebo také kŕče som mala, ale prešlo to.

autor
15. sep 2023

@bybaa1 aj ja ich dnes mam hrozne silne, neviem co cakat. Ale priala by som si, aby to bolo v poriadku. Tak som rada, ze u teba to bolo podobne. A brala si aj progesteron?

bybaa1
15. sep 2023

Beriem stále. Aj clexan

drm21
15. sep 2023

Ak máš silnejšie bolesti, mne nato kázal si dať paralen,skus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre