Skorší príchod MS, špinenie a bolesti krížov. Môžem byť tehotná?

lejdinka
15. apr 2020

Ahojte , snažíme sa o bábätko. Mám dlhši cca 47dňový cyklus ale podľa aplikácie v mob.vzdy viem kedy to mám dostať. Mala som s manželom nechránený styk presne v deň ovulácie. Po týždni som začala mat bolesti podbrušku , take pichanie , dostala som menzes ale o 7 dni skôr. Len jemne špinenie prvé dva dni, potom slabe krvácanie deň a zase len špinenie.Skončilo to, ale stále má pichá -boli v podbrušku, brucho mám väčšinou nafúknuté, necítim sa vo svojej koži . Bolia má kríže. Robila som si test 4 dni po skončení špinenia a bol negatívny. Test budem opakovať o týždeň. Môže to byť tehotenstvo ?
Ďakujem za odpovede 🙂

mmoonna
15. apr 2020

Môže, to špinenie môže byť uhniezďovanie. Ja som to pri druhom tehu tiež tak mala. Test si urob až o pár dní, alebo aj neskôr, keďže máš dlhší cyklus, tak ti to testy ešte nemuseli ukázať.

deti95060810
15. apr 2020

áno...

lejdinka
autor
15. apr 2020

@mmoonna ďakujem 🙂

lejdinka
autor
15. apr 2020

@mmoonna môžem sa opýtať , aké príznaky si ešte mala ? 🙂

mmoonna
15. apr 2020

@lejdinka no u mňa to bolo na začiatku také divoké. Ja som dostala zápal močových ciest. Išla som k urológovi, chcel mi dať ATB a že či nie som tehu. Keďže sa nám dlhšie nedarilo, tak som mu povedala, že môže byť, ale že skôr nie. A on, že radšej nech si predsa len spravím test. Prišla som domov a že špinenie. Som si myslela, že to nejaký súvis s močovými cestami. No spravila som si test a tam "duch". Tento mesiac bude mať tri roky🙂. Nakoniec mi urológ predpísal ATB, čo sa v tehu môžu a hovoril, že niekedy sa tehu začne aj močovými cestami, že hormonálne zmeny. Za pár dní mi bolo akosi dosť zle od žalúdka a ja že čo zase chytám a potom ma napadlo, že však som tehu, tak to budú tehotenské nevoľnosti. Bola som z nich prekvapená, lebo pri prvom tehu som ich vôbec nemala. Ale napr. pri prvej sa nám tiež dlhšie nedarilo, nakoniec som si povedala, že už nebudem stresovať, a potom hneď som otehotnela. A vtedy som mala taký zvláštny príznak. Boli sme niekde na výlete a ako som si sadla do auta, tak ma viackrát za sebou silno pichlo hlboko v pošve alebo maternici. A ja vravím mužovi zo srandy, že asi sa mi tam uhniezdilo bejby. A fakt. Vtedy som ale špinenie nemala. Držím prsty a daj vedieť.🙂

lejdinka
autor
16. apr 2020

@mmoonna ďakujem krásne za skúsenosť 🙂 ja mám za sebou spontánny potrat a predtým som mala úplne iné príznaky , keď som bola tehu. Teraz sa snazim nemyslieť na to🙈či som alebo nie. Čo má byť to bude , nechcem sa predčasne radovať. Uvidíme čo bude na teste najbližšie 🙏🏻

ayanamirei
17. apr 2020

ja toto nepochopim... dostala si menzes, test negativny a ty si myslis, ze si tehotna ? keby si hned mala ovu na 25 den cyklu tak po 25 dnoch od ovu by si uz mala test pozitivny, pretoze by si bola v pomaly 7tt ...

kundiboo
27. mar 2022

@mmoonna ahoj a to spinenie si mala len jednodňové? Ja to mam už tretí deň, ešte sa mi to nestalo

mmoonna
27. mar 2022

@kundiboo ja si to už moc nepamätám,ale asi len jeden, maximálne dva dni

kundiboo
27. mar 2022

@mmoonna tak to u mňa bude prichadzajuca MS , ale ešte sa mi toto špinenie nikdy nestalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre