Slabá druhá čiarka na teste

marcelka321
22. feb 2021

Ahojte žienky,
včera som si robila tehotenský test a vyšla mi slabá druhá čiarka. Menzes mám dostať až o tri dni. Je možné aby som bola v tom? Stretli ste sa s tým? Za odpovede vopred ďakujem a prajem príjemný deň 😉

snazilka_bio_mamka
22. feb 2021

Krasne pozitívny 🙂 skus teraz testovať kazde rano, či silnie.

tasticka59
22. feb 2021

Vyzera pozitivne, gratulujem no este sa neskor otestuj trebars v den ked to mas dostat 🙂

zuzkalujza
22. feb 2021

@marcelka321 nepovedala, by som, že je to slabá druhá čiarka, zvlásť ak máš MS ešte len dosať. Vzhľadom, na to je to krásna čiarka. Slabšia je pre to, že HCG môže byť ešte nízke. Moja rada, otestuj tým istým testom o 2 - - 3 dni, čiarka by mala byť silnejšia. HCG sa stupňuje obdeň zruba na raz toľko.

marcelka321
autor
22. feb 2021

@zuzkalujza vyskúšam. S priateľom sa snažíme od januára a každý mesiac po ovulacii som mala pocit, že som v tom. A tentokrát to ako tak ukázal aj test 🙂

zuzkalujza
22. feb 2021

@marcelka321 tak to je skvelé, ak je to takto vytúžené. Ak bude test silnieť a budete sa cítiť v poriadku, je všetko na tej správnej ceste. Držím moc palčeky, nech všetko dobre dopadne ❤🍀

marcelka321
autor
22. feb 2021

@zuzkalujza ďakujeme moc 🙂

smejulinko
27. feb 2021

@marcelka321 ahoj ja som si robila včera ale nie z ranného moču a mešká mi menzes 8 dni a tiež je slabá, dlasi test si urobím zajtra ráno hneď a uvidím či to je OK.
Doteraz má ani prsia nebolelo nič, žiadny náznak jedine chrbát a test som si urobila kvôli tomu že som chcela ísť behať 😀🙈

marcelka321
autor
3. mar 2021

@smejulinko ja som si ten test robila večer 😄 bola som už aj u lekára a je to teda oficiálne 🙂❤️

smejulinko
4. mar 2021

@marcelka321 v ktorom týždni ste ? Ja som tiež bola u lekára a bola tam už mala dutinka a vyzerá že som 5tt a pár dni

marcelka321
autor
4. mar 2021

@smejulinko ja som na tom presne tak isto 😄

smejulinko
4. mar 2021

@marcelka321 tak super len ja som veľmi dlhy cyklus naposledy skoro 41 dni a ovulácii posunutú tak neviem ako to presne vychádza. Takze utorok znova mám ísť ale hovorila mi že nejaký zltok začína tvoriť. Neviem ako Vám to ukazovala na sone.
Máte už nejaké príznaky ? Ja žiadne len väčšie prsia a pri jedení mi nafúkne brucho jak keby som bola 4 mesiaci 😀

marcelka321
autor
5. mar 2021

@smejulinko na začiatku sa tvorí žĺtkový vačok, ktorý je na sone vidieť, v jeho vnútri sa pomaly vyvíja plod 🙂 prsia má neskutočne bolia a nafúknutá som už pomaly odvtedy ako mi vyšiel pozitívny test 😄 a ranné nevoľnosti pravidelne 😄

smejulinko
5. mar 2021

@marcelka321 ja práveže nemám nič okrem Prs ale neni to až taká bolesť.
No zatiaľ videla na sone dutinku a začínajúci žltý váčok, tak hádam všetko dobre dopadne.
A Tebe to presne ako vychádza v ktorom týždni si

marcelka321
autor
8. mar 2021

@smejulinko približne začiatok piateho týždňa. Aj mne už je vidno pekne 🙂 o mesiac mám ďalšiu kontrolu dovtedy v kľude a nenamahat sa 🙂

smejulinko
8. mar 2021

@marcelka321 máš aj nejaké vedľajšie príznaky ? Takze tiež bola len dutinka vidieť vyzeralo to taká mala gulička na sone ❤️

marcelka321
autor
9. mar 2021

@smejulinko Iba prsia ma bolia inak fajn mi je, uvidíme po čase ako bude 😀 prikladám foto 😀

smejulinko
9. mar 2021

@marcelka321 super aj Vám povedali že tam je plodik a vedeli Vám povedať v ktorom týždni ste

smejulinko
9. mar 2021

@marcelka321 mna to zajtra čaká tak som zvedavá čo tam bude naposledy som mala len dutinku ale to som bola len začiatok 5tt

marcelka321
autor
10. mar 2021

@smejulinko Dajte vedieť ako ste dopadli 🙂 možno dostaneme aj podobný termín pôrodu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre