Som podľa tohto testu tehotná?

akin257
8. apr 2022

Ahojte, dnes som mala dostať menštruáciu ale nemám vôbec pocit, že by mala prísť. Tak som si ráno spravila test. Môžem byť podľa vás tehotná?

suzitok
8. apr 2022

Je dosť rozmoceny, ale ja tam druhu ciarku vidim..ak teda nejde o zle spravený test..

simca1106
8. apr 2022

Aj ja ju vidim, ale je tenka, tak ci to nie je kanalik 🤷‍♀️ toto je fotene hned ? Skus odfotit ked zaschne

kristina_1
8. apr 2022

Je to pozitivny test.

akin257
autor
8. apr 2022

@simca1106 este tu mám jednu fotku

24mirka
8. apr 2022

@akin257 podľa mňa si. Gratulujem 🤗🤗

akin257
autor
8. apr 2022

@24mirka to by bolo super. Dúfam, že máš pravdu 🙂

tulipanicek
8. apr 2022

Urobiť nový test. Pozitívny môže byt, lebo je rozpity. Držím palce aby bol aj druhý pozitívny

sense
8. apr 2022

Sprav druhý test, tento je rozmoceny alebo chybny

valentina12345
8. apr 2022

@akin257 mne tieto kazetove vzdy takto duchovali a bohuzial z toho nic nebolo. skus inu znacku. kazdopadne drzim palce

soldi
8. apr 2022

urob novy test. z tohto je to 50 na 50 🙂

terezia323
8. apr 2022

@akin257 urob si inú značku, tieto tam majú vždy čiarky

lucylliana
8. apr 2022

Ja by som skúsila o 2dni ak si tehotná tak bude čiarka viditeľnejšie a nebudeš musieť loviť duchov

nevenka
8. apr 2022

@valentina12345 hej, mam aj ja take pekne 2 odfotene, ruzove jasne ciarky a tehotenstvo to nebolo.

pinaofina
8. apr 2022

Tieto rozpite testy nechapem. Spravila som si ich snad 50 za zivot s v zivote som ho nemala rozpity. To ze ho budete v moci drzat 3 minuty hcg lepsie nezachyti 🤦🏻‍♀️
Sprav si este jeden a idealne inej znacky, odporucam mamatest alebo dr max

evaachesa
8. apr 2022

Tento by som nehodnotila, je úplne rozpitý. Urob si paličkový test. Pepino vraj duchuje, tak skús niečo z lekárne. Držím palce nech je pozitívny 🍀

54tinka54
8. apr 2022

@akin257 toto nie sú dobre testy.. bola som tehu a neukázal mi nič.. kdezto paličkový GS Mamatest 10 mi ukázal peknú čiarku.. je lacný a aj spoľahlivý

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre