Som tehotná?

monika7212
15. júl 2018

Chcem sa opytat na Vase skusenosti.menstruacia mi meska7dni a testy mam pozitivne.bola som u doktorky na usg a vravela ze mam taky netypicky obraz🙄nic tam nebolo.kazala mi prist za 10dni...podla nej som v 6tt a nic tam nebolo🙄mate niekto skusenost?

silvia610
15. júl 2018

@monika7212 je možné že ste mali posunutú ovuláciu a tým pádom v 6tt nie ste ale je to menej preto nie je nič vidiet.. ak ste ale tehotná tak za tých 10 dní už by niečo malo byť vidiet

monika7212
autor
15. júl 2018

@silvia610 Dakujem...tak uvidim o 10dni😏dufam ze to bude dobre😶

silvia610
15. júl 2018

@monika7212 držím palce aby bolo všetko v poriadku

monika7212
autor
15. júl 2018

@silvia610 Dakujem😊

zuzanapjat
17. júl 2018

čo mysliš, prečo sa odporuča prvy UTZ v 11.tom až 14.tom týždni tehotenstva? no práve preto, lebo keď ide žena skoro, tak síce je tehotná, ale na UTZ to ešte nemusí byť vidieť. Najprv tam nevidno nič, potom len takú dutinku prázdnu, že niečo sa deje.... a až po 11.tom týždni už je jasné, či srdiečko bije, alebo je to falošný poplach. Môj gynekológ mi hovoril, že za jeho 30r. prax sa mu stalo len 2x aby žena ktorá mala pozitívny tehotenský test nebola tehotná. Pradoxne mám známu, ktorej sa to 2 po sebe stalo... ale tento prípad je zriedkavý.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre