Špinenie po tabletke po

neprezradim11
12. jún 2021

Ahojte môžte mi poradiť pred troma týždňami som mala s priateľom pohlavný styk no praskol nám kondom.. okamžite som si dala tabletku po… a dnes je tomu druhý deň čo mi má prísť MS no už dva dni pred ms som mala len take spinenie hnedej farby .. dnes som si robila test a vyšiel negativny ďakujem za čokoľvek 🙂

monkasponka
12. jún 2021

@neprezradim11 však je negativny.. nie si tehotna.. v čom je problem?

neprezradim11
autor
12. jún 2021

@monkasponka len neprichádzajú mi kramy len obyčajne spinenie úplne máličko

pininka1
12. jún 2021

Tato tabletka rozhadze cyklus, je to normalne.

neprezradim11
autor
12. jún 2021

@pininka1 takze skôr myslite že to je tou tabletkovú áno? Aby som nestrosovala🙂

pininka1
12. jún 2021

@neprezradim11 no vzdy su dve moznosti, ale skor si myslim,ze to bude tou tabletkou.

monkasponka
12. jún 2021

@neprezradim11 je to normalne... ak by si bola tehotna test po 3 tyzdnoch ukaze pozitivitu.

neprezradim11
autor
12. jún 2021

Oki🙂ďakujem pekne

via88
12. jún 2021

@neprezradim11 neštrosuj ;)

neprezradim11
autor
12. jún 2021

@via88 tak viete ms neprichádza len take malé spinenie hnedé nič viac

lorin29
12. jún 2021

@neprezradim11 veeelmi malo pravdepodobne ze by si ostala tehotná keďže si si dala tabletku po.. Žiaľ táto tabletka rozhadze celý cyklus a kým sa napraví bude to trvat🙂🙂

neprezradim11
autor
12. jún 2021

@lorin29 to áno 🙂skúsim si ešte spraviť test ak nepríde ms ale dúfam že je to oki

martinkatinka
12. jún 2021

Tak bud si tehotna alebo nie si. Zajdi za gynekologom, nech ti ziati HCG

neprezradim11
autor
12. jún 2021

@martinkatinka áno chystám sa len som chcela vedieť niake vaše rady 🙂pretože si vravím je od toho zhruba 3 týždne a dnes je tomu druhý deň čo mi má prísť ms a mám len obyčajne spinenie tak soľ si spravila test a ten je negatívny tak len orientačne 🙂

martinkatinka
12. jún 2021

@neprezradim11 orientacne 50:50 .... Tu nic ine nezistis.... Niake = nijake, ziadne 😉

matkahelka
12. jún 2021

@neprezradim11 ja som tiez uzila po nehode tabletu "po", tiez som ms nedostala. nestresovala som, pretoze v lekarni ma upozornili, ze to uplne rozhadze cyklus a v ten prvy mesiac ms ani nemusim dostat. ja som vsak ms nedostala nasledujuce 2 roky 😃 dnes ma moja "tabletka po" 12 rokov 😉

klip0
12. jún 2021

Tak ja si nemyslím že to je 50 na 50 tá tabletka má vyššiu účinnosť ako 50 percent. Ale môžeš mať nepravidelnú menštruáciu aj dlhšie obdobie ako tento jeden mesiac, je to veľká dávka hormónov, takže telo sa musí vysporiadať so situáciou. A plus po 3 týždňoch keď je negatívny test. Tak by som tomu dávala tak 1% šancu že si tehotná aj menej. Proste to len mešká menštruácia kvôli tabletke
Po troch týždňoch by už test ukazal

neprezradim11
autor
12. jún 2021

@klip0 presne v to dúfam aj ja.. tiež si vravím že po 3 týždňoch by ten test už asi ukázal niečo 🙂ešte si spravím jeden za pár dni ak sa nedostaví ms

neprezradim11
autor
13. jún 2021

Ahojte píšem ešte ohľadom jednej veci čo čítam na internete každý pise že po escapelle sa dostaví krvácanie do 5 dni no mne nič neprišlo do 3 týždňoch až v čase keď mám mat ms mám len spinenie nič viac ale čítala som že to krvácanie sa môže dostaviť len 80% žien ale test mám negatívny myslite že je zo poriadku ?

neprezradim11
autor
13. jún 2021

aj moja kamaráta nemala krvácanie keď užila escapelle ale kramy jej prišli ale je pravda že každé sme iné 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre