Spoľahlivé tehotenské testy

22. okt 2023

Ahojte, som po KET a rada by som vedela, ktorý test mi dá spoľahlivú odpoveď, keďže tu čítam denne rôzne diskusie a badám, že kvalita testov klesá a klesá 🤷‍♀️

tehotna40
22. okt 2023

Rapiclear,livsane alebo potom digitálne clearblue na ten nedam dopustiť, žiadne hľadanie duchov a ukáže naozaj skoro, ale zasa je drahý. Držím palce

123miaa123
22. okt 2023

Za mňa dr max...🙂 Mne ukázal 3 dní pred očakávanou menštruáciou

petamich
22. okt 2023

za mna digitalny clear blue

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
22. okt 2023

@monsterablue mozno sa hlupo spytam ale preco potrebuje vidiet intenzitu ciarky? v rodine mame zopar zien, co riesili umele oplodnenie a vsetky si spravili jeden test cca. 10-12 dni po transfere a potom boli objednane na kontrolu do CAR, takze preto som si to nejako nespojila, ze potrebuje vidiet intenzitu ciarky

a tie digitalne su hlavne dobre, ze nemusis lovit duchov 🙂 daju jasnu odpoved aj ked tu ti viac menej daju vsetky, ak testujes v rozumnom case

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veselo_neveselo
22. okt 2023

@monsterablue
@petamich
A preto sa testuje v den, ktory povie centrum, aby nemusela testovatelka rozmyslat, ci je to este ovitrelle alebo uz z tehotenstva.

Autorka, vyber si akykolvek test, ak ho spravis v ten den, kedy mas, tak ciarku uz uvidis. Netrap sa prilis vyberom.

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre