Sú na teste dve čiarky?

26. júl 2021

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať,či vidíte na teste dve ciarky alebo sa mi to len zdá?mala by som byt asi 10 dni dpo a potrebujem to vedieť čo najskôr,aby som pripadne mohla nasadiť lieky. Na fotke som upravila farby.

mamamasama
26. júl 2021

riadna pitva, ale nic tam nevidim

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisa_s
26. júl 2021

No ked musis upravovat farby, tak zjavne tam nic nie je

simca35
26. júl 2021

Ja tam čosi vidím 🙂 By som povedala, že sa druhá čiarka rysuje 🙂 držím palce aby bola o dva dni silnejšia 🙂

vandica
26. júl 2021

Ako človek ktorý nikdy nevidel tehu test by som povedala že tam nič nie je ale keď viem kde ta čiarka má byť, tak tam niečo vidím. Ale ozaj som sa musela strašne snažiť.

c_est_la_vie
26. júl 2021

Ak je to nejak okolo 9-10-11 dpo, šanca tam je, mne sa čosi marí.

nafka0483
26. júl 2021

V pripade, ze je nutne cim skor nasadit lieky, tak sa nemozes spoliehat na taketo domace testy, ale treba ist na krvny test. Ak ho neurobi tvoj lekar, tak si mozes poziadat aj sama - v sukromnych labakoch - vezmu ti krv a do par hodin ti pipne sms s vysledkom.
Ak ale si sledovana u lekarov a oni urcili ze bude nutne nasadit lieky, tak by malo yt samozrejme, ze ti ten odber krvi urobia oni.

anavianavi
26. júl 2021

Na 10dpo je to velmi slabulinka priesvitna ciarocka. Vidim to skor na negativny test.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diaalex
26. júl 2021

Jemine čítate vlastne tie návody? 🙈 buď spravím a sú tam // alebo je to biele, načo rozoberať? Upratovať? Ktorý návod to píše?

lucijalucy
26. júl 2021

@diaalex žiadny návod to nepíše. To len autorky chcú čítať od ostatných, že tam niečo je aj keď nie je.. stále to isté dokola. Nevedia čítať (návody), ale keď sa im dieťa narodí, tak to zaručene bude ďalšia generácia lovcov duchov 🤦🏻‍♀️

luci_ba
26. júl 2021

je tam jedna čiarka.

jaskolka
26. júl 2021

Negatívny.

macicka111
26. júl 2021

Negatívny ☹️

haley7897
26. júl 2021

Ja tam druhu čiarku vidím. Určite sprav ďalší test o deň, dva. A tieto testy sú za mňa najhoršie, tiež ich vždy rozoberiem lebo cez to sklíčko nevidno nič, detto nejdu odfotit bez skreslenia...

lalenka33
26. júl 2021

Pozitívny test je taký, na ktorom tú druhú čiarku vidíš volným okom bez nutnosti rozoberania a upravovania fotky.Je negatívny.

nevenka
27. júl 2021

@lalenka33 ja som takych pozitivnych mala mraky a tehotna som nebola, niektore testy robia duchov a niektore aj falosne pozitivne byvaju. Coraz horsia kvalita. Ked som to riesila pri prvom dietati pred takmer 9 rokmi, tak boli bud jasne negativne alebo pozitivne a ziadne tiene a kanaliky...toto, co tu autorka dala, bude kanalik asi. Alebo je prilis skoro na test.
Ja som mala vcera zas pozitivny, odfotit sa to neda, ale volnym okom vidno ruzovu ciarku a dnes uz krvacam. Takze zase ma to len vystrasilo, tehu neplanujem uz 😅

lalenka33
27. júl 2021

@nevenka ako máš pravdu, že kvalitou ide všetko dole , hlavne že cenou hore.Ale skôr ako že je test falošne pozitívny by som povedala, že tehotenstvo bolo biochemické a proste sa neudržalo a odišlo.Preto je podľa mňa zbytočné testovať sa pred meškaním MS a loviť duchov na teste a potom byť sklamaná,keď test bol pozitivny a MS dorazila

nevenka
27. júl 2021

@lalenka33 ano, o 1 biochemickom viem, to sa dalo aj ofotit ta ciarka, na dalsi den bola slaba, na dalsi ziadna a dostala som menzes na 4 den meskania. Potom o dva mesiace sa nam podarilo babatko. To bol pre mna jasne pozitivny na 11 DPO a pre muza na 13 DPO 😅. Ale uznal ma oficialne tehotnou az ked to potvrdil lekar a odfotil mu sobo, taku malu bodku 🤣

lalenka33
27. júl 2021

@nevenka tak vieš ako muži 😂 ja vidím lososové tričko, ružové, cyklaménové a on len ružové 😂Ešteže tú bodku na sone ti uznal už ako tehotenstvo 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre