Sú to znaky tehotenstva?

terka007
5. dec 2012

Dobrý den 🙂 chcela by som sa spytat 🙂 pred 10 timi dnami som mala nechraneny PS ... ale podla frajera bolov vsetko v poriadku.. no vcera som vecer nahle odpadla ... bolest prsnikov zacinam pocitovat ale to mam stale týzden pred tym ako mi ma dojst menstruácia.. buduci tyzden mi má dojst.. inak ziadne take iné priznaky nemam ako by som mala mat... a som chudokrvna .. nie raz sa mi stalo ze som odpadla .... tento týzden som pila malo vody... myslite ze by som sa mala niecoho obavat ? mozu byt priznaky uz po 10 tom dni?

luciasveckova
5. dec 2012

TAK POCKAJ DO BUDUCEHO TYZDNA CI PRIDE A AK NIE TAK SI UROB TEHU TEST.JA SOM TIEZ TYZDEN PRED MRCHOU MALA CITLIVE PRSNIKY A BOLA SOM AJ DOST NERVOZNA.

zuzi0911
5. dec 2012

Mozu.aj ked asi to skor boli z tej chudikrvnosti.ber lieky a vela pi.no skus si i tyzden speavit test a len tak si budes ista

tatanka1
5. dec 2012

Lucia a bola si aj tehotna? ci nie?

zuzka1008
5. dec 2012

ja si skor myslim že tehotna nebudeš, usudzujem podla toho co si napisala, ja som tiež chudokrvna, nastastie som neodpadla, ale hlava sa mi toci teda riadne, tak vela pi 😉

henikav
5. dec 2012

Urcite to nie su priznaky tehotenstva, ale to neznamena ze nemozes byt tehotna. najlepsie pockat este ten tyzden a urobit si test, nijako inac to nezistis 😉

xenicka13
5. dec 2012

10 dni je podla mna na priznaky tehotenstva skoro

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre