Tabletka PO a menzes

lucka906
3. jan 2021

Dobry den damy, v 3. Den cyklu ked som mala este menstruaciu nam praskol kondom a hned na dalsi den cca o 12 hodin som vzala tabletku PO. Vacsinou mam menzes 5-6 dni no hned na dalsi den mi skoncil. Stalo sa to uz niekomu? Mohlo sa stat ze mi tabletka ukoncila menzes skor? Tabletka by mala odvdialit ovulaciu co dufam ma rovnaky ucinok i pocas menstruacie. Viem ze to boli neplodne dni ale viem ze kvalitne spermie preziju v zene aj 5 dni co realne bolo mozne ze otehotniem pretoze den svojej ovulacie vobec nepoznam co je chyba. Za odpoved kazdu odpoved dakujem.

mamanadruhuu
3. jan 2021

@lucka906 pravdepodobnosť tehotestva v tomto prípade je nulová, ak sa obavaš toho, a myslím si ze na každú ženu tabletka účinkuje inak, takže áno možnosť tam je, zavolaj svojmu doktorovi a povedz mu to

zaba21
3. jan 2021

@lucka906
Tabletka po zvyčajne rozhádže cyklus, takže je to možné, že mala taký vplyv. Je to veľká dávka hormónov.

kavicka12
8. jan 2021

Ahojte tá tabletka je na predpis?Nám sa stalo to isté lenže mne ešte len ms začína si myslim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre