Tehotenské testy po Ovitrelle a po IUI

kiki255
20. dec 2022

Ahojte. Ma niekto podobnú skúsenosť ? Mám 27 rokov a Bola som na 1. iui pred 12. dňami v repro. centre, stimulovaná clostyllom a pred 13. dňami som si pichla Ovitrelle 250. Spermiogram bol super, môj problém je len cyklus bez ovulácie….Všetko dopadlo fajn. Som dva dni pred krvnými testami ale samozrejme som hlúpa nevydržala a urobila si test, ktorý som mala doma 😁 ten bol slabo pozitívny. No práve som sa Dočítala, že injekcia Ovitrelle spôsobuje falošnú pozitivitu. Držal sa vám takto dlho v tele Ovitrelle, skoro po celú tu dobu ?? Alebo ma niekto takúto skúsenosť, že nakoniec nič z toho? Dnes ráno clearblue digitálny pozitívny + 1-2 tt. Ten je 25 citlivosť. Beriem aj duphaston na podporu a udržanie tehotenstva….ak tam niečo prebehlo. Ďakujem ❤️

88matulka88
20. dec 2022

@kiki255 ahoj, ovitrelle sa drží v tele cca 10 dní od pichnutia, takže vyzera to nádejne🙂 hlavne dávaj pozor na seba a držím palce na krvných testoch ta asi potesia😇potom daj vediet

kiki255
autor
20. dec 2022

@88matulka88 ďakujem za podporu. Trochu sa bojím, že je to Ovitrelle. Ale 25 citlivosť to zachytil dnes ráno, tak to by bola na taký vysoký deň, este stále vysoka dávka hcg z Ovitrelle. Už by ho mal mať problém zachytiť aj 10tkovy test. Je to na nevydržanie a tie dni sa mi vlečú 😁 bol by to krásny darček na Vianoce. Dam hneď vedieť, keď budem mať výsledky.

anjelicek26
20. dec 2022

Ja som mala ovitrelle vzdy po 5 dnoch von...ze sa drzi desat a viac dni je vynimocne... toto bude podla mna nove hcg, ale tak sprav si pruzkovy test a pozoruj, ci zajtra a pozajtra posilnie... ale myslim, ze to bude dobre...

martinaju
20. dec 2022

Ovitrelle sa drzi cca tych 10 dni no čitala som už aj 16 ale zas neviem či tolko aby to zachytil digi test. Sprav si tycinkovy a uvidis aka je čiarka tmava podla mna by to mohlo byt skôr tehotenstvo ako ovitrelle. Držim moc palce 🙏🏽

matullienka
20. dec 2022

Moc držím palce

pondelok01
20. dec 2022

@kiki255 ja som po Ovitrelle mala negativny test na 10-11 den, dovtedy bolo vidno nejaku ciarku. Po 13 dnoch pozitivny digitalny, to uz bude asi ozajstny vysledok. Kazde telo to odburava samozrejme inak (preto som si to vzdy testovala cele dva tyzdne, zvedavost mi nedovolila netestovat), ale vyzera to slubne.

janetinka27
20. dec 2022

@kiki255 teraz som citala v letaku od ovitrelle, ze do desiatich dni mozes mat falosne pozitivny vysledok.

marticka85po
20. dec 2022

Toto podla mna bude tehotenstvo. U mna bol Ovitrelle v tele max.4-5dni. a ked ti 25kovy test ukazal pozitivitu tak je to jasne

kiki255
autor
20. dec 2022

Ďakujem. Kiežby ste mali pravdu. Skúsim testovať a vydržať do výsledkov ☺️ tiež mi príde od veci, že 25kovy to už zachytil …dokonca skôr. Možno budú dvojky 😁 aj na to upozorňoval, že pri iui to je bežné.

andrea_r016
20. dec 2022

@kiki255 podľa toho testu to bude tehotenstvo a nie ovitrelle....držím palce 🙂

kiki255
autor
21. dec 2022

Ďakujem ☺️ držte palce. 13. deň a test je stále pozitívny. Pri Ovitrelle by už mizli či neboli. Teda dúfam. Musím sa dať do pohody. Zajtra krv. Snáď budú hneď výsledky. Dám vedieť ☺️

88matulka88
21. dec 2022

@kiki255 a tmavne čiarka? Ak áno tak je to jednoznacne

kiki255
autor
27. dec 2022

Tak dúfam že ste mali krásne sviatky. Dávam vedieť. Test nebol Ovitrelle. Rovno mi na odbere povedali, že ten sa nedrží tak dlho.… ale už nám beží 5. týždeň tehotenstva a čakáme na prvý ultrazvuk ☺️❤️ všetko dobre do nového roka. ☺️

88matulka88
28. dec 2022

@kiki255 krásna správa🙂 držíme palce, nech všetko dobre dopadne 🙂

misulkaaa1994
4. feb 2023

Ahojte baby ja som mala 9 10 11 dní po ovitrelle pozitívne mama testy akonáhle som si na 12 ty deň a 13 deň po ovitrelle urobila Pepino testy tie mi ukazujú len slabo okom viditelnych duchov, preto som si včera( 12 deň po ovitrelle) teda urobila pre istotu aj domaci krvny test, keďže pepino bolo slabé a ten bol pozitivny co si mam o tom myslieť...prikladám foto krvného testu

kiki255
autor
4. feb 2023

@misulkaaa1994
na krvy na 14. deň mi povedali, že Ovitrelle to už nebolo. Na 11. deň som tiež mala duchov. Nebavilo ma to a kúpila som Digitálny a odporúčam. Od 11-14. už pozitívny, nič som nemusela hľadať. Obyčajné testy tiež boli slabé… Ak digitálny napíše pozitívny výsledok tak je to jasne 🙂

misulkaaa1994
5. feb 2023

@kiki255 urobila som si ho dnes je negativny :( iba domaci krvny som mala pozitívny na 11 deň po insemke a dneska je už 13 ty po...teda dva dni pred krvou :(

kiki255
autor
9. feb 2023

@misulkaaa1994 to ma mrzí. Krv ako dopadla ? Ja som mala veľmi skoro pozit. Ale to asi tým, že to mali byť dvojky.

misulkaaa1994
10. feb 2023

@kiki255 No je negatívna aj krv budeme musieť bojovať ďalej čo iné nám ostáva :/.

misulkaaa1994
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiki255
autor
11. feb 2023

@misulkaaa1994 držím palce do budúcna . Viem aké to je. 💪🏻

misulkaaa1994
11. feb 2023

@kiki255 Ďakujem veľmi pekne a Vám želám krásne tehulkovanie a zdravé detičky🙂

milenapestova
26. jún 2023

Ahoj babeki chcem sa spýtať po ovitrlle je 11den a a dnes som si urobila tehotenski test čísiel mi negatívni neje to este skoro nato na tehoteski tes lebo dochtorka mi povedala že si mám urobiť as 2:7 tehotenski test môžete mi poradiť ak niekto má skúsenosť stim

kiki255
autor
28. jún 2023

@milenapestova ja som už mala slabo pozitívny na 11. deň…. Potom pomaly silnela čiarka, farba keď hodnota stúpala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre