Tehotenský test, stále tá istá druhá slabá čiarka

yamahka
26. nov 2022

Ahojte dievčatá,

Chcem počuť vaše názory či aké máte skúsenosti s tým že na tehotenskom teste je stále slabá čiarka. Ani nezosilnela časom. Stále istá slabá čiarka. Akoby duch. Prikladám foto.
Necítim sa ako tehotná, proste žiadne príznaky. Menzes mi mešká týždeň.

Ďakujem.

janai1
26. nov 2022

Keď chceš vedieť ci čiarka silnie treba testovať tou istou značkou

nikpa
26. nov 2022

@yamahka prečo sa takto stresujes? 2 testy ti vyšli pozitívne, objednaj sa k dr. na potvrdenie tehu a hotovo. Uz aj tak nič neovplyvnis, či si spravis 1 alebo 10 testov. Podľa týchto si tehotná, tak sa teš a nerob si zbytočne stres 🙂

yamahka
autor
26. nov 2022

@nikpa Lebo som mala prvé tehotenstvo, ale nevyšlo to, dg. Missed abort v 6tt. Toto je už druhé tehotenstvo, ale bezpriznakove a navyše slabá čiarka stále tá istá. Takže nerozumiem tomu celkom či som v Tom alebo nie. Gynekológ mi predpísal elektronicky injekcie clexane a lieky vaginálne utrogestan. A ma objednal až 19.12..

nikpa
26. nov 2022

@yamahka tehotná podľa tých testov si. Držím palce aby to teraz vyšlo 🧡

miskamicha
26. nov 2022

@yamahka mala som to tak..zial niekolko dni vkuse slabucka ciarka a bolo to biochemicke...opakovane... drzim palce. Skus zas za dva tri dni

ankare
26. nov 2022

@yamahka podľa mňa sú pozitívne

petruska173
27. nov 2022

Odporúčam kúpiť digitálny. Sama som pred rokom potratila a dôvera v tie palickove už u mňa nebola taká ako pred tým. Digitálny mi pekne ukázal. Držím palce 🙏

julish
27. nov 2022

@yamahka ak sa pridruži nejaká bolesť alebo spomenie, rýchlo k lekárovi, rýchlo. Môže ísť o mimomaternicove

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre