Tehotenstvo? Slabnúce čiarky na teste

20mysicka12
14. jan 2019

Ahojte mamičky. Stalo sa to niekomu z Vás? Minulý mesiac ma 3 t. pobolievalo bruško, meškala mi menštruácia 10 dní, robila som si 3 testy a vyšli mi pozitívne, už sme sa s manželom tešili, že sa nám podarilo, začali sme sa pokušať o babo (ale čiarky boli sice slabšie ale bolo to tam). Potom som dostala hnedé špinenie ktoré trvalo 5 dní a tak som dostala naslednú menštruáciu, ktorá trvala normálne 6dní, ako nechápem tomu. Bola som u lekarky ale objednala ma lebo v tom čase som mala menzes. Dnes som si robila test a bol negatívny, nechápem. Začali ma pobolievať teraz kríže. Nechápem tomu.

lea202
14. jan 2019

tazko takto povedat co sa stalo, no ak test vysiel negativny tak tehu asi uz nebudes :( doktorka ti na to cele nepovedala nic?

hettinka
14. jan 2019

@20mysicka12 buď to bolo len biochemické, alebo si potratila vo veľmi skorom štádiu. Mne sa to stalo 2x, keď sme sa snažili o dieťa, lekár má síce vždy pozrel cez sono, ale nevidel už nič.

20mysicka12
autor
14. jan 2019

@lea202 Práveže ma objednala na iný termín

20mysicka12
autor
14. jan 2019

@hettinka som zvedavá aj idem k lekarke, som zvedava čo mi povie, kázala mi si urobiť test, čo som si aj robila a nič...

dzulli1980
14. jan 2019

Zrejme si bola tehotná a potratila si ... aj ja som tak mala ... pozitívny test, potom špinenie, následne menštruácia ... všetko sa to odohralo v priebehu cca 3 týždňov ... lekárka ma akurát skontrolovala, či netreba dočistiť, ale väčšinou sa telo dokáže v tak skorom štádiu tehotenstva vyčistiť a zregenerovať samé.
@20mysicka12

dadulik6
14. jan 2019

@20mysicka12 mohlo ist o biochemicke tehu

nelinka2009
14. jan 2019

@20mysicka12 presne pre toto sa test nema robit predtym, nez meska ms... zrejme tvoje telo tehu samo ukoncilo, z dovodu poskodenia plodu, ale to uz teraz nukto nezisti... neboj zadari sa zas a uz sa tak s tym testom neponahlaj

20mysicka12
autor
14. jan 2019

Dakujem vam dievčence snad sa nám podarí zas☹

mira1987
17. jan 2019

Ahojte vidíte tam takú slabú čiarku???😀😃vďaka za odpovede

sadika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolina234
15. feb 2021

Ahojte babenky co si myslite vidíte tam niečo snažíme sa. Mešká mi to 1 deň. Robila som digitálny test ktorý som následne rozobrala

gazpalm
15. feb 2021

@karolina234 ?ja tam teda nevidim nic

karolina234
15. feb 2021

@gazpalm v poriadku ďakujem ja som sa len spýtala.

sense
15. feb 2021

@karolina234 nič ak nepride skus o dva dni

mischell333
22. dec 2021

@karolina234 nič nevidím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre