Tehotná bez príznakov

malulienka
14. dec 2021

Ahojte
Je tu nejaká mamička, ktorej meškal menzes a nemala žiadne tehotenske priznaky?
Totiž od ovulky som mala bolesť pŕs cca 10 dni.Odrazu to prestalo 2 dni pred očakávanou ms.Mám vždy pravidelne.Ale teraz mešká 3 dni, príznaky žiadne, ani predmenštruačné a ani tehotenské.Viem že urobiť test je najmenej.Len som chcela vedieť reálnu skúsenosť, či aj v takomto prípade bolo zistené tehotenstvo u niektorej z vás.
Ďakujem,že ste si prečítali môj príspevok.Možno sa tu niekto nájde s takoutou skúsenosťou.

wiktorrria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
15. dec 2021

mne sa to stalo... potom som už len gúľala očami keď mi lekárka oznámila 15 tt.

jaskolka
15. dec 2021

Samozrejme, že je to možné. Sú ženy, ktoré celé tehotenstvo nemajú nijake príznaky, typu nevoľnosť, bolest prsníkov a podobne.
To hlavne vo filmoch je také teatraalne, že "sedia pri večeri ona zacíti kura a uteká na WC, alebo odpadne ako kabela uprostred plného nákupného centra".
Tehotenske príznaky ma každá žena iné, alebo aj žiadne. Ja som pri prvom tehotenstve nemala absolútne nijake okrem meškania menštruácie.

jaskolka
15. dec 2021

@deti95060810 a menzes nemeskal? Lebo autorka sa pýta, či sú ženy, ktoré nemali iné príznaky, len meškanie.

zuzkacik4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
15. dec 2021

@jaskolka presne ako sa pýta autorka.... 😉
bolo to moje tretie tehu, preto som bola zaskočená odpoveďou gyn. Pri prvom som mala také nevolnosti, že som odpadávala....😉

jaskolka
15. dec 2021

@deti95060810 ale keď menzes meskal, tak ti nenapadlo, že môžeš byť tehotná?Ja som tiež nevoľnosti nemala, ani nič také, ale keď "krámy" neprišli, tak som na 99 percent tušila, že som tehotná

jaskolka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
15. dec 2021

@deti95060810 a to tiez som už 3x tehotná

jane18
15. dec 2021

@malulienka ja som nemala žiadne príznaky len mi meškala menštruácia. A niekedy v deň keď mi mal prísť menzes ešte ťahala tačky z hlinou a mala som asi 2-3 štamrliky a na druhý deň som si povedala že šak vyskúšam a vyšli mi 2 čiarky a test som opakovala celý týždeň len ráno. A vždy bol z dvoma čiarkami tak som z toho bola Happy že konečneeee. 😀 no a bola som pripravená na všetko čo vracanie alebo čokoľvek iné, ale absolútne nič a neskôr cca 5-6 mesiac občas pálenie záhy. Čo som dovtedy vôbec nepoznala inak úplná pohoda, keby som nepriberala a nechodila na sono tak ani neviem že som v tom. 😀

suzanah181
15. dec 2021

Ja.. obe tehotenstva som mala bez akéhokoľvek priznaku.. keby mi nerastlo bruško a meškala ms tak ani neviem že som tehotná 🤰.. držím palce..

deti95060810
15. dec 2021

@jaskolka nie... pri dvoch deťoch a roboty okolo nich...😉
pri predch. ma boleli aj prsia... a pri treťom ani len to ....

zuzuliatko18
15. dec 2021

Prinprvom tehu nic, test som si robila asi 2 tyzdne po CCA termine MS ( mavala som trocha vykyvy obcas, takze som neriesila). Bola.som.na sesternicinej svadbe, kde sme pili domacu, letecky na vylete so zasobou vloziek a neustalym pocitom, ze sa uz MS pusti. Jedine co som nechapala, Bola velka unava. Akoze ano, vela.sme chodili pesi, ale to vzdy na kazdom vylete a hlavne z roboty som zvykla chodit pesi domov cez 5 km🤷.
Prindruhom mi Bola Len zrazu horka kava a akosi som viac zaspavala.

ankare
15. dec 2021

@malulienka sprav si test a daj nám vedieť. Drzim palce!

sofiaj12323
15. dec 2021

Ja som taktiez ziadne príznaky nemala a ani nemam som v 23 tyzdni a jedine co ma trapi je unava 🤣 este stale si neuvedomujem, ze som tehotna, kedze aj brusko je malicke 🙂

kristinatop96
15. dec 2021

Vôbec by som sa nad tým nestresovala. Ono aj veľa spravi psychika, keďže keď sa niekto snaží o babo dlho a aktívne, robí všemožne a nejde to, nič iné v hlave nemá iba tehotenstvo a sledovanie sa a častokrát je to vsugerovane, keďže vajíčko ešte sa ani nestihlo uhniezdit, nie to ešte už nevoľnosti (ale súcítim s tymi babami, že človek tak strašne chce, ale naozaj treba niekedy to prestať riešiť tak intenzívne, keďže psychicky sú tie baby v totalnom skrytom strese spôsobeným neustálym meraním bazalnej, ovu testov, riešením ovulácie, sledovaním sa a podobne). Ja som zistila ze som tehotna v realnom 7tt,kedze sme sa riadili iba sonom (mam PCO, takže MS chodila ako sa jej zachcelo a ani srnky netušili ze kedy príde, takže meškanie mesiac aj dva som vôbec neriešila). Ale vážne, nič mi nebolo, iba ma pobolievalo podbruško, čo som pripisovala tomu, že už príde konečne MS. Jedine co mi "bolo", že som proste mala taký divný pocit, citila som sa inak, neviem to popísať, proste akokeby som tym povestným 6. zmyslom vedela, že je niečo inak, no testy ktoré som si robila iba preistotu boli stále biele. Plus do toho tak zahltena celý mesiac prácou a zmenami, že som tomu vôbec neprikladala tym mojim pocitom nejakú extra vážnosť. A jedného dňa, úplne len tak z dlhej chvíle som bola na WC a zbadala som tehu test, reku spravím si, preistotu po XY krát počas toho čakania kedy konecne ta ms príde 😄. A také koľajnice ako svet, skoro ma šľak trafil z toho šoku (ale príjemného šoku, aj keď sme sa aktívne nesnažili o babo) 😂😂
Také tie tehotenske príznaky (u mňa iba únava 1.trim. a nevoľnosť sem tam) prišli až po ukončenom 8. tyzdni.
Každopádne prajem veľa šťastia nech sú z toho // 🍀

adriannasvk
15. dec 2021

Ja som nemala prve 3 mes ziadne priznaky okrem toho,ze mi neprisla ms

malulienka
autor
15. dec 2021

@ankare zatial ešte MS neprišla, žiadna zmena.Počkám do konca týždňa ak nepríde a potom skúsim test.🤷‍♀️

kacena1991
16. dec 2021

Ziadne priznaky, nic... Az ked mi kramy neprisli spravila som si test ten taky obycajny z drogerky vysiel negativne no ale ked neprisli ani o par dni tak som si kupila digitalny a hopa uz som bola v stvrtom tyzdni 😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre