Test pozitívny a na sone nič nevidieť

27. júl 2022

Ahojte baby,

Nechcem hystercit len sa normalne poradiť.
Robila som si klasický test clear blue z mocu ukazali sa dve ciarku dva dni po omeskani 5 dní po omeskani som opakovala clera blue digitalnu vyslo mi + 2-3 tt.
Oznamila som to gynekologicke ťa vravela že mám prísť tak som dva dni na to bola na vystrenie a sono neukzalo nič... Zobrali mi krv na hcg.
Tie čo ste to tak mali je to ok však?
Alebo mám sa niečoho báť?

Dakujem

autor
27. júl 2022

Na sone*

lucia7933
27. júl 2022

bola si prilis skoro na sone, nieco vidiet je az v 7tt tusim

7kikuska7
27. júl 2022

Ku gynekológovi ma zmysel ísť až keď meska menštruácia 14 dní, ideálne je až v 7-8t.

uhnakova
27. júl 2022

v piatom tyzdni nema co uvidiet, jedine vyssiu vystelku maternice. Plod so srdieckom sa da uvidiet cca v siedmom az osmom tyzdni.

skajkalet
27. júl 2022

Je to príliš skoro, ja som bola v 5tt nejaký 37 deň to bol, a doktorka nevidela nič. Povedala mi,že mám prísť o 2 týždne a už bolo všetko vidieť. 🙂 na prvé sono ma zmysel ísť až v nejakom 8/9 tt. 🙂

autor
27. júl 2022

Baby dakujem za reakcie.. som kludnejsia... Tá racionalna cast vedela že je to oka ale druha cast vysilovala... 😬

lucia7933
27. júl 2022

ja som skôr prekvapena ze ti to gynekologicka sama nevysvetlila, a nie ta vystrasiť ze tam nic nevidno

martabubu
27. júl 2022

Veľmi skoro
Mne bolo vidno v 5tt vak a v 8tt srdiečko

miskamicha
27. júl 2022

Isla si skoro. V zaciatkoch je to vzdy bud alebo...staci ti prisť zas o 3 tyzdne. Z jedneho odberu hcg nezisti veru nič.

jaskolka
27. júl 2022

Je to skoro, v 5 tt nemá ešte čo vidieť na usg. Taky 7-8tt je najlepši na kontrolu.
Aj krv na hcg treba vziať opakovane, aby bolo zreteľne, že stúpa v prípade prosperujucej gravidity.

autor
27. júl 2022

S mužom sme sa už dlhšie snazili čiže pre má to je obrovska vec a jediné čoho sa boji že je to plan nadej... Dnes som z toho cela taká spatna ... Vraj ten test na hcg by mal potvrdiť alebo vyvratit tehotenstvo

gertys
28. júl 2022

V tak skorom rannom stadiu sa berie iba lrv na potvrdenie gravidity. Chodi sa az tak 7-8tt. Ja som bola v 6tt a uz som mala akciu srdca.

kaca222
28. júl 2022

Tak keď ti dva testy ukázali pozitívny výsledok a stúpa to, tak je to myslím jasné, otázka je či sa udrží, držím palce nech to dopadne dobre 🙂 moja gynekologička automaticky objednáva až na koniec 8.tt, skôr ti ani nedá termín, povedala že je to zbytočné, aj tak tam nič nevidieť 😃

ls56
28. júl 2022

Je to asi skoro…aj keď ja som bola u lekára keď som mala na teste 1-2 a lekár už videl. Ale akcia ešte nebola pritomna,to až o 2t neskôr.

zuzsat
28. júl 2022

@ls56 to nie je mozne.... Na sone vidiet az ked hcg je nad 1500, takze pri takom hcg si nemohla mat 1-2 a ked si mala 1-2 nemohla si mat hcg 1500... Je to nemozne ...

ls56
28. júl 2022

@zuzsat naozaj to tak bolo… presne vieme den,kedy sa to stalo. O 10dní na to som si robila test, lebo som mala zvysenu teplotu. A uz tam boli silne dve ciarky a na digitalnom 1-2t. O 2 dni na to som isla k lekarovi,to znamena 12dni od oplodnenia a uz tam nieco videl,ale povedal,ze mam prist o 2 tyzdne, aby sme zistili ci sa to udrzalo a ci tam bude priromna akcia srdca.

ls56
28. júl 2022

@zuzsat a hovoril mi, ze krv mi ani nemusi brat. Tak nebral🤷‍♀️

zuzsat
28. júl 2022

@ls56 jaaj no tak videl mozno dutinku... Ale este plod nie.

autor
29. júl 2022

Baby dakujem za podporu prisli vysledky hcg 1305 vsetko oka pokračujeme dalsimi klasickymi vysetreniami ❤️

zuzi0911
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kaca222
2. aug 2022

Super, gratulujem a držím palce ☺️

zuja14
13. mar 2023

@lucia7933
@jaskolka

podla mna u kazdeho inak. Ja som bola na sone v 4tt a doktor uz videl gestacny vak 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre