Tmavá škvrna v oblasti genitálií

diana234
4. feb 2021

Dobrý večer, potrebovala by som poradiť. Čítala som, že stmavnutie v oblasti genitálií je príznak tehotenstva. Vytvárajú sa vtedy vlastne tmavé škvrny, alebo stmavne celá oblasť naraz? Nemôžem sa momentálne dostať z domu aby som išla ku gynekológičke alebo si kúpila tehotenský test, a potrebovala by som sa celkom rýchlo dozvedieť príčinu. Na internete som toho moc nenašla, vedeli by ste mi poradiť?

petamich
4. feb 2021

@diana234 ja som tehotna a nic mi nestmavlo ale kazdy mozeme mat ine priznaky 🙂 to o stmavnuti sa hovori v kontexte, ze sa ti maternica, pohlavne organy viac prekrvuju a vlastne ti celkovo v tele cirkuluje viac krvi, cize ked uz nemyslim si, ze by to mali byt flaky ale vravim skusenost nemam, tehotensky test si vies objednat aj cez internet a o 2-3 dni ho mas doma ;) ten ti asi da najjednoznacnejsiu odpoved

diana234
autor
4. feb 2021

@petamich to mi nenapadlo, ďakujem pekne 🙂

karpina
5. feb 2021

V súvislosti s tehotenstvom môžu stmavnúť prsné dvorce, už aj na začiatku tehotenstva. O inom stmavnutí veru netuším.

petamada
5. feb 2021

mne sa vytvorila dole tmava skvrna pred 6 rokmi, a odvtedy nezmizla, vyzera ako taka mapa..a isto tehotna 6rokov nie som..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre