Urobí mi doktorka odber krvi na zistenie tehotenstva?

sima338
20. mar 2021

Ahojte kočky,

chcem sa spýtať, nepamätám si už, ako to bolo pri prvej dcérke, pri tej som mala jasne pozitívny test, ak prídem v pondelok ráno k lekárke, myslím ku gynekologičke samozrejme, zoberie mi bez problémov krv na zistenie tehotenstva?

Totiž, test som mala úplne negatívny, menzes mi zatiaľ mešká asi deň-dva, mám rôzny cyklus, ale chcem mať istotu, že tehotná nie som.

Inak sme mali s partnerom chránený styk ( prezervatív ), žiadna nehoda sa nestala, ale akosi cítim, že chcem mať istotu, že mi nemešká menzes kvôli tehu.

Ďakujem

ladybug138
20. mar 2021

Ahoj, ja si myslim, ze ano...mozno sa nieco plati, aknprides na vlastnu ziadost, ale urcite podla mna toto zistuju aj v labaku, ze si zaplatis a zoberu ti krv a vyhodnotia

petulka2021
20. mar 2021

Jasne že spraví

sima338
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sima338
autor
20. mar 2021

@petulka2021 V pondelok skočím, ďakujem.

mogaa
20. mar 2021

@sima338 môže a nemusí....veď ti mešká len 1deň, pár dní by som počkala....

bebotka
20. mar 2021

@sima338 ako ja pochybujem, že ked tam dojdeš a povieš, že máš negatívny test a mešká ti jeden deň tak ti urobí testy ved to musí nejako vyúčtovať pre poistovňu a čo tam napíše, ale ak sa poznáte tak možno

sima338
autor
20. mar 2021

@bebotka 30.3 mám prehliadku, premýšľam, že dovtedy počkám, urobím si ešte pre istotu test, ale ten čo som si robila 10 dní po styku bol negatívny, bez nejakého ducha alebo čo.. len by som rada mala istotu, stresujem sa ( aj keď sme riadne použili ochranu ), mám po dlhšom čase nového partnera po rozchode....tak asi preto...babätko neplanújeme, tak asi preto ma to nejak stresuje, že mi mešká deň...:DDDd

bebotka
20. mar 2021

@sima338 kľudne ti môže meškať aj zo stresu, ono malé odchýlky v cykle sú bežné stačí nachladnutie, viroza a menzes sa posunie

sima338
autor
20. mar 2021

@bebotka Jasné, len už dlho mám teraz 28-29 dní, dnes je 30. deň, tak už ma to tak nejak stresuje, že už nech príde...pondelok idem do roboty okolo dr, tak sa tam asi ráno stavím, či mi nezoberie krv, ja mám rada istotu, keby ešte do 30.3 mám čakať, aj ked s negatívnym testom, tak ma porazí od stresu...

andreatytler
20. mar 2021

@sima338 Citala som tu na fore ze zeny chodia priamo do labaku ako samoplatcovia, takze doktorku ani nepotrebujes.

sima338
autor
20. mar 2021

@andreatytler Ja si radšej zaplatím u doktorky, tu mám blízko domu, nechce sa mi naháňať labáky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre