Vysoká sliznica 15 mm a žlté teliesko pred menštruáciou

koka231
31. aug 2015

Ahojte dievcata som 27dc asi 12-13dpo bola som u dr na sono a povedal ze mam vysoko sliznicu 15mm a tam zlte teliesko co to znamena zaciatok tehotenstva alebo prichadzajuca ms

bonaqa2013
31. aug 2015

@koka231 a lekár čo? Nevyjadril sa? Od neho by to bola fundovaná odpoveď.... 😉

koka231
autor
31. aug 2015

@bonaqa2013 povedala len ze tehotenstvo by este nebolo vidno lebo je to skoro tak neviem co si mam mysliet teraz

bonaqa2013
31. aug 2015

Tak ak lekár ešte nevie - tak mi tiež nie. A Tebe neostáva nič len čakať.... za pár dní si sprav test.

sono2
31. aug 2015

Neviem ako máš normálne sliznicu. Je to dosť vysoko na normálny cyklus. Urobila by som test. Zbytočne. Nikto ti nenepovie pravdivo.

koka231
autor
31. aug 2015

@bonaqa2013
@sono2 ja viem ze ked mi to dr nepovedal tak ze vy tiez nebudete vediet ja som len chcela vediet ci to uz niektora tak mala lebo raz som pred ms mala vysoko sliznicu alr nrbolo zlte teliesko a teraz je vysoko a aj teliesko je
Ale dakujem za reakciu ja som v takomto novacik v podstate tak sa pytam studujem nic v zlom dievcata 😉

bonaqa2013
31. aug 2015

@koka231 ani my nič v zlom, len sme ti chceli poradiť - kúp si test - to bude asi to naj.

sono2
31. aug 2015

@koka231 tak neviem, ja mám napr sliznicu OK celý cyklus A teraz som mala dva dni pred MS 9mm. Počula som od kamarátky, čo bola tehotná, že mala 14mm pred MS. Ale podľa mňa to je to individuálne, prečo si neurobis test? 12 dpo musíš mať už ducha

sunny15
23. mar 2020

@koka231 ahoj ,viem je to stará téma,ale mám podobný problem.bola si nakoniec tehotná?

koka231
autor
24. mar 2020

@sunny15 nie nebola som tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre