Začiatok tehotenstva bez príznakov

domcavesel
31. jan 2024

Ahojte, som na úplnom začiatku tehotenstva. Avšak nemám žiadne príznaky, cítim sa úplne normálne. Keby nemám pozitívny test asi neviem, že som. Jediné má trocha bolia prsia na dotyk. Tak mám celkom obavy či je všetko OK.

Bola som aj u lekára ale zatiaľ nevidel nič len veľmi vysokú sliznicu a zrejme akési tehotenské teliesko. V pondelok mám prísť na ďalšiu kontrolu a krv.

Mali ste ti aj Vy tak ? Že ste nemali žiadne príznaky ?

petruska173
31. jan 2024

@domcavesel bez príznakov celých 9m. Brucho mi začalo rásť až medzi 6-7m, a keď som rodila tak som rozmýšľala či je to pôrod alebo mi nesadol guláš a mám z neho kŕče 😄

domcavesel
autor
31. jan 2024

@petruska173 snáď to bude aj môj prípad 🤞🏼😁

viestta
31. jan 2024

@domcavesel priznaky ie su povinna sucast tehotenstva, niekto ma, niekto nema, niekto ma len nejake, niekto skoro vsetky co si vies predstavit. Tes sa z toho, ze ti nic nie je. Nevolnosti a divne stavy este mozu prist, ale vobec nemusia

petra92
31. jan 2024

Buď rada 😁 A inak si úplne na začiatku ešte nie je nikde napísané, že príznaky neprídu 😉

neaa
31. jan 2024

Buď len ráda ja už druhý týždeň neviem poriadne vstať z postele a vôbec mi nechutí jesť 🥺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre