Znamená to, že som tehotná?

natalka2548
29. jan 2022

Ahojte baby, takto mi vyšiel tehotenský test. Asi blbá otázka ale znamená to že som tehotná? Lebo prvej mi ukázalo len tu spodnú T, tak som si myslela že test je neplatný a asi do minúty sa objavila slabšia čiarka na C. Nemalo by to byť naopak? Či to je jedno :D a nebolo to z ranného moču, ak to môže mať súvis. Ďakujem za odpovede

lucijalucy
29. jan 2022

@natalka2548 návod k nemu nebol?

ailiba
29. jan 2022

@natalka2548 to je normálne. Aj ja som to tak mala. Ocikala som a jedna čiarka... A až po chvíľke sa urobila druhá. Trvalo to síce možno 30s, ale aj tak ma prvé napadlo, že nič.
Si tehotná, gratulujem💞

jaskolka
29. jan 2022

? Veď to je jasne ako facka, že si tehotná... Keďže hcg už je vysoké, tak preto sa ti okamžite zafarbila ta prvá, testovacia čiarka....
A nie, nemusí byť prva ta kontrolná čiarka, ale musí sa objaviť. Skratka už máš veľa toho hcg hormónu...

jaskolka
29. jan 2022

@ailiba ale ona rieši, že prečo bola prvá ta testovacia, nie ta, ktorá sa zvykne objaviť ako prvá, ktorá ukazuje, ze test je správne urobený...

ailiba
29. jan 2022

@natalka2548 pri takej silnej ciarke už je jedno, kedy si robíš test... To je podstatné len na úplnom začiatku tehu

natalka2548
autor
29. jan 2022

@jaskolka áno áno presne tak, som bola z toho zmätená, Potrebovala som to od niekoho počuť :D

natalka2548
autor
29. jan 2022

@ailiba ďakujem vám baby za rady, asi už mi len ostáva zájsť na gynekológiu. 🙂

majamat
29. jan 2022

@natalka2548 kontrolnu ciarku neovplyvnis. vyfarbuje sa svojim tempom, tak ako je test nadstaveny, tusim sa ma odcitat za 5min. cize sa musi do 5min vyfarbit, inak je test neplatny.
naopak testovacia ciarka je ovlyvnitelna vyskou hormonu HCG. ak je ho vela, vyfarbuje sa velmi rychlo,a k je ho malo, vyfarbi sa za dlhsiu dobu.

a gratulujem.

ailiba
29. jan 2022

@jaskolka áno, ved som aj napísala potom, ze niektoré testy tak ukazujú. Najprv kontrolna a potom sa az zafarbí aj testovacia. Poznam to...

jaskolka
29. jan 2022

@ailiba áno, ale ona sa pýtala na opačne poradie zafarbenia ciarok ☺️

ailiba
29. jan 2022

@jaskolka aha😅

simbatko
29. jan 2022

@natalka2548 GRATULUJEM,!!!krásny testiiik 🙏😘Aj ti mešká?,

natalka2548
autor
29. jan 2022

@simbatko áno ale iba 3 dní, to som prikladala stresu. Ale už skoro 5. deň mi bolo ráno zle tak som si pre istotu spravila :D

simbatko
29. jan 2022

@natalka2548 super,,užívaj tehulkovanie 🤗🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre