Zväčšené prsia a bolesť v krížoch

luuuuc
7. apr 2013

Ahojte, mam len malu dilemu, minuly mesiac sme si uz mysleli ze sme "v tom " no netestovali sme, lebo sme cakali na menzes. Prsia boleli ako nikdy ale menzes predsa prisiel 😕 a silnejsi sice len par dni, ale vsetko slo von...ale teraz po menzese mam stale vacsie prsia a bolia ma hrozne krize, asi som aj zachladla ale no strasna bolest, a ktomu este aj podbrusko pobolieva..neviem co si mysliet, lebo mohli sa mi zvacsit prsia len tak??? stale su vacsie, sice nebolia ako cez menzes ale su naliate a nepribrala som 😖 poradte mi ci to moze byt tehu alebo bluznim, zajtra uvazujem ze idem rovno na krv, kaslem na testy, lebo mi nejdu do hlavy tie zvacsene prsia 😀 som sice rada, ze su take ale z coho??? Vdaka 😉

soldi
7. apr 2013

@luuuuc Ty pouzivas kralovsky plural, alebo aj Tvoj partner cakal na menzes? 😅

nechapem, preco sa branis testu. jeho spolahlivost je 99% a vysledok vies hned.

ci myslis, ze tu niekto na internetovom fore bude lepsie vediet, ci si, alebo nie si tehotna?
alebo ze preco mas vacsie prsia?

ja chapem, ze sa potrebujes s niekym podelit, ale bohuzial su Tvoje poziadavky nerealne

cikyta
7. apr 2013

Aj môjmu mm sa zväčšili prsia a nieje tehotný 😉

fadda
7. apr 2013

Kup si test a aspon nemusis cakat na vysledok z krvi.Drzim palec..

emakiki
7. apr 2013

boze, to tu musite kazdu hned zdrbat? sa tu clovek boji uz aj diskusiu zalozit... ved ked sa vam otazka nepaci, nekomentujte...to je take tazke?

@luuuuc mna nikdy pred menstruaciou prsia neboleli, ale ked som otehotnela, tak ano, ale iba ked som si ich stlacila... ale aj tak by som na tvojom mieste testla, alebo skocila k doktorovi ...

luuuuc
autor
7. apr 2013

@fadda dakujem, kupim zajtra 🙂

luuuuc
autor
7. apr 2013

@emakiki ahoj dakujem, urcite sa testnem, len som chcela nejaky nazor aj, vies som uz tak nejak nedufala potom menzese ze by mohlo..tak som sa spytala, ale asi mozne je vsetko, neviem mna prsia nikdy neboleli, tak preto zvlastne ze teraz az takto, skusim uvidim vsak to nesuri bude co bude, len ma to zaskocilo....a niektore zienky vedia fakt pekne poradit, ze mi to zobralo uplne chut vobec nieco riesit, akoze nezaskodilo by trosku empatie 😉

tiinka87
7. apr 2013

Ahoj, pred menstruaciou sa niekedy stava ze sa prsia zvacsia. Aj ked ta doteraz nikdy nebolievali tak sem tam mozu to sa stava aj mne. Ja mam 25r a doteraz ma pred menstruaciou tiez nikdy neboleli. Az nedavno asi styri menstruacie po sebe, az tak ze som nemohla spavat a priatel sa ma nemohol ani dotykat ;( dokonca aj menstruacia bola o dost slabsia a kratsia tiez som si uz myslela ze som v tom ale este nieee.

sudabe
8. apr 2013

@luuuuc Ahoj ja by som nå tvojom mieste isla ku gynek nå krv, testy noe su vzdy spolahlive. normalne sa stava ze må zena mrchu å je v ton drzim palce

luuuuc
autor
8. apr 2013

@sudabe viem ze je to presne tak, a tiez si myslim ze niesu az tak spolahlive ako pisala jedna zienka tu, no necitim sa nejak zle a nejak ma to nesuri tak uvidim za par dni sa otestujem 🙂

luuuuc
autor
8. apr 2013

@tiinka87 len ja ich mam zvacsene stale, pred mrchou strasne aj boleli a teraz uz tak nebolia len ked ich stlacim no su stale vacsie a mam par dni po mrche , je mozne ze to je z ovulky?? ja mam ovu skor hned po MS

sudabe
8. apr 2013

@luuuuc potom daj vediet

luuuuc
autor
8. apr 2013

@sudabe jasne dam 🙂

emakiki
8. apr 2013

@luuuuc no ak uz mas PO a este ta bolia, tak na tom nieco bude...drzim palce a som zvedava aj ja...tak dufam, ze sa pochvalis... 🙂

luuuuc
autor
8. apr 2013

rada by som sa pochvalila, ale teraz toho mame dost vela, tak aj celkom dufame ze by to chvilu mohlo pockat 😉 no len ak sa podarilo, tak budeme musiet zmenit plany 😒 citala som ze to moze byt niekedy aj z ovulky tak teraz uz neviem fakt, radsej sa testnem uz 😖
@emakiki

cikyta
9. apr 2013

@emakiki Tak ako pardon, ale uživatel (ka) sa prihlási 7.4. a hneď s otázkou, či je tehotná, ked má zväčšené prsia.....ako pardon, odpoved určite pozná a pri konštatovaní, že testovať nechce by empatia na mieste nebola 😖

luuuuc
autor
9. apr 2013

@emakiki
@sudabe tak test negativny 🙂 , ale moje prsia su na vybuchnutie, dnes zas zacali boliet, a brusko nafuknute...skor sa bojim ci nie je nieco s hormonmi, idem radsej aj k dr. 😉 uz som ale fakt vyšilovala, lebo ked som citala ako vacsina mamiciek zistila tehu hlavne podla bolavych prs tak mi nebolo vsetko jedno, a teraz ked sa mame stahovat do prahy by to prislo nevhod, aj ked miminko urcite velmi chceme, len mu chceme najprv zabezpecit krasnu buducnost 🙂 papa

luuuuc
autor
9. apr 2013

@emakiki inak stale chodim cikat 😖 az sa mi to zda divne lebo ani nepijem tolko 😕 ale to by mi uz test ukazal nie??? ked sme to robili minulu ovulku ???? ale je negativny, dufam ze neklame 😀

emakiki
9. apr 2013

@luuuuc to záleží od toho, či a ako dlho ti meška menštruacia...ale najlepšie je behnuť k tomu doktorovi... mne na siedmy den meskania ukazal slabsiu ciarku...doktorka to potom potvrdila...🙂

luuuuc
autor
9. apr 2013

@emakiki ved to ze, ja som menzes mala, divny ale bol, aj som to pisala hore 😒 no len stale vravim, ze tie prsia bolia a neviem taka som zmatena z toho, ked citam ze niekomu test zle potvrdil a ani nevysiel, niekomu ano, niekto mal mrchu aj v tehu, dobre ze nie az dokonca...to v tomto svete je normalne tazke zistit ci som naozaj tehu 😀 asi skocim k dr, teraz sa spolieham na tu 99 % spolahlivost ktora tu bola spominana, ale ak nebude budem sa stazovat 😀

sudabe
9. apr 2013

@luuuuc Ahoj chod k doktorovi nrch ti bezni krv å ta je nå100 %, drzim palce novy byt aj s babom.

rusinka1989
10. apr 2013

@cikyta mojmu narastlo velke brucho 😀 aj prsia my to mame obratene

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre