Nočný plač 8 mesačnej dcérky

simona1493
14. máj 2015

Ahojte. Chcem sa s Vami podeliť o to, čo nám v poslednej dobe robí naša dcérka. Dcérka bude mať 8 mesiacov. Je zdravá, pekne papá a doteraz aj pekne spala celú noc. No v poslednej dobe sa medzi 23 až 24 hodinou zobudí so silným plačom. Niekedy ju nemôžem utíšiť. Už už spí, no keď ju idem dať opäť do postieľky, začne znova plakať. Tak ju vezmem k nám do postele a vtedy keď je medzi nami, zaspí behom minúty a spí do rána. Nemá niekto podobnú skúsenosť? Má to niečo spoločné s tou osem mesačnou úzkosťou? Ešte dodám že zúbky to nie sú a hlad taktiež nie.

bonaqa2013
14. máj 2015

@simona1493 v tomto období mávajú deti strach z odlúčenia. u mojej dcéry to trvalo niekoĺko mesiacov. To boli hrozné noci....

danielahamar
14. máj 2015

na duchov je ešte malá, skús jej zmeniť stranu vankúša, prípadne jej daj svoj vankúš do postele, možno potrebuje len vašu vôňu cítiť 😉

kristinkahugo
14. máj 2015

Zdravím , neviem ci pomôže ale my sme to mali so synom . Asi je to normálne. On aj teraz pricupita k nám a je spoko ked spi s nami. Aj ked nie som zástankyňou toho aby deti spali spolu s rodičmi v posteli ale on ma z toho vyviedol.aj ked celu noc kopačky do nosa a pri treťom kope pod obličku uz chytám " nerv" .😊😊

simona1493
autor
14. máj 2015

bonaqa2013 a co ste robili?

bonaqa2013
14. máj 2015

@simona1493 nosili na rukách, hojdali, aj kočík bol pri posteli a dieťa v ňom. Všetko možné aj nemožné. Ale čítam, že malá Vám plače len o 11 večer a potom hneď zaspí. Naša nespala aj do druhej ráno. toto obdobie trvalo od nov. do marca. Behali sme neustále k lekárovi už sme sa aj tešili že ju zoberú do nemocnice a my si aspoň jednu noc pospíme. išli sme odpadnúť od únavy. Lekár nás poslal domov so slovami, nič jej nie je, to je len taký typ. potom v lete už bolo dobre. Len zas som prišla nato že som tehu. A potom o niekoľko mesiacov to bolo ešte horšie.....

jul11
15. máj 2015

nahod si do vyhladavaca nocna mora a nocny des -je to medzi detmi velmi rozsirene,tiez sme si tym presli

charlie1980
15. máj 2015

My sme tak boli po MMR ockovani asi mesiac....nedavali ste nahodou ockovat ?

dievca94
Autor odpoveď zmazal
Zobraz