Ako trávite čas s deťmi počas zimy?

lea100
11. feb 2015

Dobrý deň, zaujímalo by ma ako trávite čas so svojimi deťmi teraz počas zimy. Mam 1,5 rocnu dcerku, snazim sa byt s nou denne vonku pokial sa da ale to tiez len 30 minut az hodinku . Potom sa hrame doma a vecer ked pride manzel zase ideme vonku na chvilu aspon sa prejst. Niekedy uz neviem ako ju doma zabavit. .. priznam sa ze sa neviem dockat jari , ked bude teplejsie .. lebo byt vacsinou doma ma zacina ubijat... dajte prosim nejake tipy ako travite dni. dakujem

pribinak
11. feb 2015

Chodili sme na kurz plavania ;)

rodinnevikendy2
11. feb 2015

Pozývame vás na kurzy babyplávania PLUTVIČKA v Bratislave, Tanečnú prípravku a folklórik pre detičky

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...
🙂 🙂 🙂

zuzkaanicka
11. feb 2015

My sme chodili za kazdeho pocasia aj doobeda, aj poobede na 2 hodiny vonku ... obzvlast, ak bol v zime sneh, tak s programom vonku nie je ziaden problem 😉 ... a doma sa da s 1.5 rocnym dietatom napr. modelovat z plasteliny, malovat, kreslit, moje deti v takom veku neustale skladali puzzle, stavali rozne stavby z kociek.

magdalenkami
11. feb 2015

mam 2 deti v takom podobnom veku-2hod doobeda vonku a 2 poobede,niekedy aj vecer,lopatky,hrablicky ,kybliky a sneh im teraz uplne vystaci,nemusime ist ani daleko...a doma vnutri knizky puzzle,plastelina,drev.vlacikova draha,kocky,ale je pravda,ze poobede mi ich dost zabavia st. deti ked pridu zo skoly

luccyina
11. feb 2015

Moja skusenost je, ze dieta najviac bavi opakovat to, co bezne vidi robit dospeleho. Takze my ked je vonku fakt hnusne, dookola triedime pradlo a nakladame do pracky, "upratujeme" hrnce, misky, umelohmotne pohariky a podobne. Velmi sa mi osvedcilo aj hadzanie cestovin (vacsie aby neprehltla) do flasky. A tak. Este ma napadol bublifuk, veeelka zabava 🙂

sarinka2012
11. feb 2015

@lea100 S dcerkou sme mali kružky už od pol roka ,cvičenie a plavanie a od cca 1,5 roka aj tanečnú,chodili sme a chodime do herničiek,detskych kutikov,muzei,neviem odkial ste ale v BA mame kopu možnosti takze sme ich aj patrične využili,nerada sa nudim a dcerka je cela po mne 🙂 okrem toho mam vela priateliek s detickami podobneho veku takze sme sa casto navstevovali a stale navštevujeme ale polovička uz pracuje a mne sa to tiež za chvilu začina 🙂 a podstatna vec - mam vodičak a auto,to ulahčuje cely nas program

silsil
12. feb 2015

vstavame o 6,30h, rano spolu ranajky, ja navarim, on sa prehla, a o 9tej sa balime a chystame von, od 9,30h sme vonku, bude nieco vybavime ako nakup, posta, urady,a lebo len tak precdhadzka, park, ihrisko, sami alebo s kamaratmi malymi, alebo mame organizovanu aktivitu ako cvicenie, hudobnu, montessori, striedam to, aelbo ked je skaredo ideme do materskeho centra, ale vzdy tak ze pio ceste tam a aj cestou spat ideme dlhsie,t akze sme zaroven aj vonku na vzduchu ale aj vonku mimo domu.. a pooobede chodime len von, bez organizvoanych aktivit..a to uz zbehne rychlo .. ked dojde tato, tak sa hraju..moj ma 20mes..ale cim viac atitiv a planov mame tym viac stihame 🙂 a jasne na jar a v lete je to lahsie aj pre nas, to sme aj viac ako osem hodin vonku.. alebo dva krat po styri hodiny..