Čierne verzus biele piano

26. jan 2022

Ahojte,

ake piano (by) ste kupovali radsej - cierne alebo biele? Mame v obyvacke bielu-sedu-modru. Cierna je akurat tak TV, ale piano by bolo pri nej. Predavajuci hovori, ze cierna je univerzalnejsia, on by kupil cierne. Riesili (by) ste piano podla nabytku alebo praveze vobec nie? Nevieme sa rozhodnut, obe farby sa nam pavia. Mozno budete mat aj nejake prakticke postrehy. Dakujem pekne

mamina0078
26. jan 2022

Ciernu, biele by velmi pri takych farbach splyvalo a cierne bude krasny vyrazny prvok celej miestnosti

jaass
26. jan 2022

Za mna biele, milujem bielu farbu a biele piano je za mna viac elegantne ✔️ Ale to je môj názor

hipuska
26. jan 2022

Biele, má švagriná a je super. A ladila by som aj k nábytku.

vikinka128
26. jan 2022

Dala by som biele 😍

autor
26. jan 2022

My mame prave radi bielu farbu, ale presne aj to, co pise prva maminka, nam napadlo

bolarazjedna
26. jan 2022

Ja by som do bielo-modro-sivej ďalšiu farbu už nedala (telka je iná vec). My mame biele digitálne piano. Myslím si, že aj prach na ňom menej vidno, ako na čiernom nábytku.

roja01
26. jan 2022

Biele.

dadis
26. jan 2022

Biele

simca06022011
26. jan 2022

no tak neviem ci si tu vyberies (resp. podla tychto nazorov roznych). Ja som za cierne. V kazdom pripade u nas :D A nie neriesila by som farbu nabytku.

maribell
26. jan 2022

Skús si pozrieť na google nejaké fotky, a aj podľa toho sa vieš rozhodnúť 😊 .. apsoň približne si hádam nájdeš svoj interiér (farby) a uvidíš ako tam vyzerá konkrétne piano

lasoli
26. jan 2022

bielu,na ciernej vidno kazdy flak a prach.Aj k farbam bude lepsie ladit biele si myslim.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatianka97
26. jan 2022

@lasoli
@beata_k
Presne tak… 👍

osky
26. jan 2022

Klavir nie je kus nabytku.v prvom rade si pozri kvalitu,mechaniku,zaruky,zvukovu dosku,material...hm?
Ak mas vybraty konkretny model a maju ho v roznych farbach,ok.
Ak hladas najprv farbu a podla toho vyberies model ,cele zle!

autor
27. jan 2022

@osky samozrejme, ze to je uz posledny parameter, ktory riesime...mame vybrany model a maju ho v 3 farbach....keby nebolo na vyber, tak to vnimam inak...kedze je na vyber a nie je to mala investicia, teda aspon pre nas, tak je aj ta farba dolezita

osky
27. jan 2022

Tak potom super.
To ma len tak napadlo.mnoho ludi to totiz tak kupuje🙃

Jednoznacne biele.
V tej kombinacii co vravis,by cierne bolo ako päst na oko.
A biele je velmi elegantne.

moninah
27. jan 2022

Biele podla mna vyzera tak echt luxusne. Tam by som sa bala, ze ked mu urobis odreninu alebo skrabnutie, uz to tam bude svietit. My mame cierne, pekne leskle, elegantne. Nemam pocit, ze by bolo nejak extra smuhave. Toho by som sa nebala. Samozrejme mastne packy vidno. Ale je kopa dobrych lestiacich peostriedkov na drevo.