Čo znamená do troch rokov?

24. aug 2023

Caute, blba otazka, ale uz sme sa pohadali s muzom. 🥹😂🤌

Chceme zapisat syna do kruzku od septembra a podmienkou je do 3 rokov. Teraz ma cez 3 roky a buduci rok bude mat 4.

Tak ho mozem alebo nemozem zapisat? Do troch znamena v ramci tych troch alebo do dovrsenia troch.

Boze. 🤦🏻‍♀️🥲😂

Dakujeme!

o__o
24. aug 2023

Do dovrsenia 3.. uz nemozes

vulka
24. aug 2023

Veru. Boože. Do 3 znamená do 3. Čiže 2 aj 364 dní.

lily09
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hennyinnsbruck
24. aug 2023

3r a 1 den je predsa nad 3 rokmi🙈

lily09
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
24. aug 2023

Do 3 rokov, znamená do dovŕšenia 3 rokov.

viestta
24. aug 2023

do dna, kym oslavite tretie narodeniny

cocolino234
24. aug 2023

@autorka pohádať sa o niečom, čo sa dá vygoogliť v priebehu 3 sekúnd a potom radšej otvoriť modrý koník a napísať príspevok miesto vygooglenia.. tomu sa dnes hovorí umenie. 🥲 Je to do dovŕšenia 3 rokov.

hladamematku
24. aug 2023

A toto voli...

autor
24. aug 2023

Dakujem, presne toto som hovorilaaaa. 😄

Tykks niektore ste tu fakt velmi zlate. Lepsie vam je, ze ste mohli pichnut? Ach.

autor
24. aug 2023

@hladamematku presne tak! A dokonca demokratov. Dufam, budes vediet spat. 😄💋

0silvia0
24. aug 2023

A kto z vas dvoch chcel vyse 3rocneho syna zapisat na kruzok pre deti do 3 rokov? 😬

lonely66
24. aug 2023

autorka, muz sa mozno nechal popliest niecim takym, ako bola vakcina pre deti vo veku 12 rokov, kedy ju rodic dostal zadarmo aj v čase, ak bola prva davka aplikovana dietatu, ktore zilo 12 rokov a 364 dni.
len je fakt, ze tam bolo charakterizovane "VO VEKU" 12 rokov, nie "DO VEKU" 12 rokov. ale muz si to mohol blbo zapamatat a preto si mysli, ze do 3 rokov znamena 3 roky a 364 dni 🙂
@hladamematku preco hned urazas? staci vysvetlit, ze uz maju po funuse, ci?

walteaa
24. aug 2023

Podla mna...kruzok do 3 rokov znamena, ze sa ho moze zucastnit aj 3rocne dieta, takze kludne aj 3,5rocne...ved nema 4 roky, stale ma 3 roky🤷‍♀️...stvrty rok prebieha....takto to bezne funguje aj pri vstupenkach, dovolenkach....ak je nieco do 3 rokov zdarma, vztahuje sa to na 3rocne dieta, az do veku 3r a 364dni...
Samozrejme, ine je, ked ide o dovrsenie tretieho roku, ako pri uradnych zalezitostiach.
Ale kruzok do 3 rokov znamena, ze je to aj pre 3rocne deti😊.

ivangeline
24. aug 2023

A tak tam napisat/zavolat/zajst a zistit,ci by mohol aj on?

lauriik
24. aug 2023

Podla mna to moze byt aj tak aj tak. Boh vie ako to mysleli. Ja by som sa tam priamo spytala. Niekedy byva napisane do 2,99 roku tak tam je to jasne ale do 3 rokov to je take, ze aj ked ma 3,5 roku tak ma stale 3 roky.

bluka2
24. aug 2023

my chodíme na tanec od 7-9 rokov a chodia tam 7,8 a 9 ročne deti. Kľudne by som ho zapísala. Toto nie je ako mesiace tehotenstva či kupovanie letenky inak, je tam aj trochu priestoru na vlastnú interpretáciu 😄