Figúrky Mini Boos od TY

andrad
13. apr 2018

Ahojte, dcerka zbiera tieto mile rucne malovane figurky zvieratiek. Spolu ich je 12 plus jeden tajomny, a casom uz mame aj nejakych rovnakych. Chcela by som preto v tejto diskusii rozbehnut ich vymenu, aby sme mohli mat vsetci coskoro zbierku kompletnu. Dufam, ze sa medzi vami najdu dalsi zberatelia 🙂

vevuska1
15. máj 2018

Ahoj. My zbierame tiez. Na vymenu mame psika Duke

andrad
autor
16. máj 2018

Ahoj, tak nam chyba uz len Leona a Fantasia, a vela ich mame rovnakych...

vevuska1
18. máj 2018

@andrad moja dcerka by strasne chcela wadlles. Inak v centrali maju tie krabicky v zadu oznacene co sa v nej navhadza. A v utorok ked sme boli tak mali leonu

andrad
autor
18. máj 2018

@vevuska1 ano viem, spolu s milymi predavackami sme to tam s dcerkou ohmatavali 🙂 a oznacili. Pozriem, ci nemame tucniacika navyse a napisem.

andrad
autor
18. máj 2018

Tak zial, mame iba obe sovicky a opicku.
A vdaka za tip, zavolam tam kvoli tej leone.

vevuska1
20. máj 2018

@andrad nevadi. Aj tak dakujem 😊

lilirac
3. sep 2018

@vevuska1 dobrý deň, máte ešte stále záujem o waddlesa? máme dvoch na výmenu 🙂

zuzlinqa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzlinqa
15. sep 2018

@lilirac ak by nechcela, a nahodou by ste chceli predat, beriem 🙂 zial, nemame na vymenu vobec nic :/

vevuska1
24. sep 2018

@lilirac Dakujem, uz mame 🙂

zuhael
4. dec 2018

Ahojte, mate prosim niekto niektore na predaj? dakujem

andrad
autor
4. dec 2018

@zuhael Ahoj, ja mam uz len tu hnedu sovicku, je zabalena nova v krabicke.

zuhael
5. dec 2018

@andrad pisem Vam IP

zuzlinqa
5. dec 2018

ja stale zhanam opicu, tucniaka a toho siveho psika - nema niekto prosim??? platim vela plno 😂

kolienocka
24. dec 2018

Ahojte mali by sme zaujem o vymenu z jednotky nam chyba Safari, Leona a Pinky a mame na vymenu z dvojky Boom booma, Tundru a Tabithu. Mal by niekto zaujem?

trpasliiiik
17. jan 2019

@andrad ahoj prosím ťa aké máš ešte na predaj zvieratká mi máme zatiaľ len sovu,žirafu a bieleho maca či čo to je

trpasliiiik
17. jan 2019

@kolienocka ahoj prosím ťa máš ešte na predaj zvieratká

andrad
autor
17. jan 2019

@trpasliiiik Ahoj, my uz mame celu kolekciu z tej prvej serie. Druhu uz asi zbierat nebudeme. Takze ja uz nic neponukam momentalne.. 🙂

trpasliiiik
17. jan 2019

@andrad ďakujem a prajem pekný deň 😊😊😊

kolienocka
1. mar 2019

@zuzlinqa ahoj ak este nemas opicu Coconuta tak mame jedneho navyse...

zuzlinqa
1. mar 2019

@kolienocka uz mame 🌷 dakujeem

martina46
28. mar 2019

ahojte, nemam na vymenu, len kupit, dcerka by chcela fantasiu jednorozteka.

zuzu100
18. máj 2019

aj moja dcerka zacala zbierat zveratká mini boos...zatisl na vymenu nemáme....niekto na predaj????

indiankaindi
26. máj 2019

Ahojte, zháňame tuleňa, je to buď Squirt, Icy, Neal alebo tučniaka Waddles. Ak by niekto mal na predaj, ďakujem 🙂

ivulaba
24. júl 2019

Ahojte, aj my zbierame figúrky mini boos a zhaname hlavne figúrky: Cracker, Boom boom, Bamboo a tie sovičky. Za Crackera, alebo Bamboo vymení syn aj viac figúrok. Máme ich veľa na výmenu...

ivulaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
indiankaindi
26. júl 2019

@ivulaba Nie som si istá, či Glider je sova alebo tučniak, máme dvoch ak by ste mali záujem 🙂

ivulaba
6. aug 2019

@indiankaindi Ďakujeme, toho už máme. Veľmi by chcel toho Crackera a nemôžeme ho zohnať. 🤔

indiankaindi
6. aug 2019

@ivulaba Tak budem držať palce, aby ste ho zohnali 🙂

ivulaba
9. aug 2019

@kolienocka chcem sa spýtať, či ešte máte Boom booma? Mali by sme záujem. Ak by ste chceli za nieco vymeniť, máme toho viac.