Joga s bábom

alexikova
25. sep 2017

Ahojte dievčatá. Chcela by som po porode cvicit s babatkom v satke jogu. Mam taku rannu rutinu cele tehotenstvo a vdaka joge ma neboli chrbat a mam spevnene telo tak by som v tom chcela pokracovat. Nevedeli by ste mi poradit kde najdem nejake cd s cvikmi?
Aj by som riskla sama samozrejme ale aby sme si naahodou neublizili😋
Dakujem 😊

lukyazojka
25. sep 2017

Veď keď budeš zotavená po pôrode môžeš kľudne cvičiť, len nechápem to cvičenie so šatkou. To si niekde videla? Bábätko necháš v postieľke a ty cvičíš..nevidím žiadny problém.

alexikova
autor
8. okt 2017

@lukyazojka ano videla. Urcite budem cvicit aj bez neho ale chcela by som aj s nim v satke. Tak ako aj napriklad nosenie nie je len o noseni ale aj o tej blizkosti a tak.

lukyazojka
8. okt 2017

Držím palce..čakáš prvé dieťa však? Osobné si to neviem predstaviť cvičiť s bábätkom v šatke jogu ani neviem čo by som z toho také pozitívne mala....Nosenie je super..aké mať na sebe nalepené dieťa 24 hod, to je fakt prehnané. Myslím že keď si budeš trúfať cvičiť jogu...tých 30 min bez bábätka vydžíš a ono tiež nebude mať žiadnu ujmu na psychickom ani fyzickom zdraví kým ho postráži tatino, babka alebo sa bude hrať vedľa teba pod hrazdičkou..Mimochodom cvičím aj ja jogu..a teraz chodím s dcérkou (17 mesiacov)..na yoga games ;ale to sú skôr také hry aby sme boli v kolektíve s inými deťmi.

fem
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katus226
14. okt 2017

viem ze som videla cvicenie s babätkom na fitshaker.sk dufam ze ma nezmazu ako reklamu, hadam to sem mozem dat 🙂 je tam plateny pristup tusim okolo 5 eur mesacne. nabehnu ti videa a vyberas si z nich. joga tam je, aj pre tehotne, len neviem ci ide o jogu aj pri tom cviceni s drobcom

alexikova
autor
6. nov 2017

@lukyazojka cakam druhe🙂 nosit ho nejak vela sa nechystam len som chcela vediet nieco viac o tomto ci ma niekto skusenost🙂starsi chodi do skolky a ja este zatial aj teraz do fitka no chcela som s nim hlavne preto, ak by som nahodou nemala hlidanie pre neho😉ze by som ho vzala so sebou rano ked chodim ked tam nik neni ak by nespal. Len tak pre info😋

lukyazojka
7. nov 2017

Ja to schvalujem keď sú maminky aktívne a tesia s babatkami zo spoločného športovania či relaxu, len som si akosi nevedela práve jogu predstaviť s bábätkom v šatke..brušné tance sú napr. úplne super 🙂

jahvoodka
14. sep 2020

Existujú cvičenia, kde si môžete vziať dieťatko so sebou. Robievala som jogu s deťmi v Ružinove, momentálne rozbieham takéto doobedné cvičenia v Karlovke.. a je toho určite viac nielen v Bratislave, len treba pogooglit