Kam na šport pre deti od 3 rokov v Bratislave?

golemocka
14. apr 2010

Ahojte, prosim viete mi poradit, nejaky kruzok (futbal, pohybove aktivity, loptove hry, proste sport) v BA pre syna. V maji ma 3 roky, tak ho chceme dat na nejaky kruzok. Dakujem

nicola4
14. apr 2010

aj mna by to zaujimalo .. maminky poradte 🙂

katy1979
20. apr 2010

golemocka jedine cvicenia pre deti pre týchto drobcov som zatial nic nenasla. este ich nikto nechce.

babulina
21. apr 2010

v nasom okoli vidno hravat aj taketo malicke deticky hrat tenis - ZS Tupolevova, chodi tam aj syn jeden mamicky zo sidliska a ten mal len nedavno tri roky
a zase pre dievcatka, su uz aj tanecne kurzy - resp pohybove pripravky

bonitas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rodinnevikendy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vfit
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
len.petra
21. nov 2011

@golemocka Treba si pozrieť stránky Centier voľného času v okolí vášho bydliska. Určite ponúkajú krúžky aj pre predškoláčikov. Naša krpatá chodí na pohybovú prípravku a na angličtinu.

len.petra
22. nov 2011

@lalus alma je toť pri nás, no tom som ani len netušila.. supiš, ďakujem.. aspoň máme ďalšie možnosti na spríjemnenie týchto mrazivýýých dní 😉

lalus
22. nov 2011

@len.petra 😀 😀 😀 už som aj zabudla, že som sem kedysi taký príspevok dávala 😀 my teraz aktuálne chodíme na šantenie pre 3-4 ročné deti do ŠancaTanca. Malému sa strašne páči, chodí tam rád a aj mne, lebo je to bez rodičov, takže mám 60 minút na relax pri knihe, kým ho tam v gauči čakám 😉

len.petra
22. nov 2011

@lalus až po tomto Tvojom príspevku som si všimla, že si ho písala minulý rok 😀 Nevadí.... V týchto chladných mesiacoch je "vybláznenie" pri hudbe s detičkami na nezaplatenie. 😵

tatiana7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirec4444
15. jan 2012

Dobrý den dovolte aby som sa vam predstavil. Volám sa Miroslav Černecký a som absolventom fakulty telesnej výchovy a športu. Uz dlhsiu dobu sa venujem práci s detickami od 3 r. Nasa organizácia sa vola happy kids a poskytuje sportove aktivity práve aj v tomto veku. Co sa da povedat o tomto veku je to ze v tomto obdobi sa organizmus velmi rozvija a preto vhodný šport pre toto obdobie je plávanie a detska gymnastika res. pohybovka a doplňat to roznymi sportami aby sa vase dietatko vsestranne rozvijalo taktiez je velmi dolezitý pristup trenera a forma cviceni ktora musi prechadzat cez hry. (viac o tom aky sport je vhodny pre dticky aj v tomto veku nájdete v casopise mamicka kde mame nase interviu) u nas takyto prístup najdete ak mate záujem kontaktujte nas na tel cis 0917 303 658 Happykids.eu.sk

habibi78
15. jan 2012

@mirec4444 nejde sa mi pripojit na vasu stranku 😒

mirec4444
15. jan 2012

stranka sa preraba takze moze byt tam problem ak ju otvori treba kliknut na sportove kurzy 🙂 v pripade otazok odpoviem 🙂

nicina
17. jan 2012
salomuska
17. jan 2012

ahojte a viete o niecom pohybovom pre 3-rocne deticky v regione Stupava - Zahorska Bystrica - Lamac??? 🙂

evina313
19. jan 2012

@salomuska super otazka, aj ja čakam na odpoved 🙂
v Stupave je ZUSka, pokial viem, je tam tanecna, ale my by sme skor nieco ine 😉

salomuska
19. jan 2012

@evina313 ja tiez cakam, ale obavam sa, ze tu nic nie je ☹ ano, v ZUSke je tanecna, ale az od 5 rokov...
viem o dzudistickej pripravke v Lamaci, mala by si zaujem? mozem pohladat link, bolo to od 3 rokov...

evina313
20. jan 2012

@salomuska 😀 😀 😀 no, dzudo asi neeeee 😀 ale dik

4zmysly
23. jan 2012

pri hlavnej stanici v sokole v ba funguje v utorok a v stredu cvicenie s detmi, je to v telocvicni a da sa tam aj vybehat, je to myslim od troch rokov, zatial tam nechodime, ale chystame sa

fightinggymbratislava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
atemi
1. mar 2012

pohybova a tanecna priprava alebo balet pre deticky od 3 rokov vo Fit&Fun v Bratislave, teraz na babyzlave s 42% zlavou - www.babyzlava.sk

babulka123
1. mar 2012

hmm.. a cco pre 2.5 rocne ale velmi veeelmi aktivne.. ? myslite ze najdem vobec nieco ?

littlekitten
2. mar 2012

Dobry den, ja bych Vam doporucila gymnastiku - je od 2let a pro malicke zive deti uplne super. Navic to vylepsuje hrubou motoriku. My chodime s detma ze skolky do Petrzalky do gymnasticke telocvicny na Wolkrovu ulici a v tom case jsou tam i kurzy pro deti od 2let, ktere jsou tam spolecne s rodici.
@babulka123

dsk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minitrouble
14. mar 2012

@golemocka nasa dcera chodi uz vyse roka sem: http://sk-isc.sk/ najprv sme ju dali na plavanie ale to sa jej moc nepacilo aj ked ine decka z tuho nadsene a teraz chodi na ten pohybovy kruzok a to sa jej velmi paci 😵 😵

skybaby
14. mar 2012

@babulka123 ja chodím s dcérou na tu wolkrovu ako pise @littlekitten a je to úplne super 😉

salomuska
27. aug 2012

ahojte, mate nejake nove tipy na pohybove kruzky v BA? osobne ma zaujima najma smer stupava 😉

presporkovo
10. sep 2012

V Presporkove otvarame novy sportovy kruzok pre predskolakov PreŠportovo (3 az 6 rokov). www.presporkovo.sk