Športový krúžok pre 5 ročných chalanov v Trnave

vnika
10. sep 2014

Vie mi niektorá poradiť športový krúžok pre 5 ročného chlapca v Trnave? Čo som našla boli všetko tanečné, maximálne plávanie, no ani na jedno môj syn nie je.

macenka26
10. sep 2014

Ahoj, na Slávi v Tenis empire berú chlapcov na tenis od 5 rokov. Minulý týžden bol zápis na gymnastiku a malých futbalistov tiež berú v Spartaku od 3 rokov. Na karate nám bolo odporučené až od 6 rokov. Čiže aspon takto. Viac ma teraz nenapadá 🙂

selly20
10. sep 2014

Náš malý (5rokov ) 🙂 chodí na hokej, zatiaľ ho to baví, teší sa na každý tréning, tak uvidíme dokedy 🙂 len je to dosť časovo náročné pre nás rodičov - tréningy sú 4x do týždňa, ale zatiaľ to zvládame 🙂

vnika
autor
10. sep 2014

@macenka26 jej dakujem! ten zapis na gymnastiku, to myslis, na slavii, co vidam deti pobehovat na stadione? Ak ano, nevies, v zime su v telocvicni, ci...? tvoj maly chodi niekam z toho? pozdava sa mu to?

macenka26
12. sep 2014

@vnika ano v zime su vnutri. Moj maly chodi na plavanie ale minuly rok sme sa boli pozriet na tu gymnastiku a velmi sa mu tam pacilo. Tak by sme to skusili pridat. Len sme nestihli ist na ten zapis tak sa musim popytat dodatocne.

vnika
autor
12. sep 2014

aha, super, dakujem!

vnika
autor
12. sep 2014

@macenka26 aha, super, dakujem!

tomaskuna
17. sep 2014

Inak aj na golfovom odpalisku maju treningy pre deti 🙂