8 mesačný syn sa budí v noci

simona1712
6. mar 2022

Dobrý deň, nás 8mesacny drobec sa budí v noci každú hodinku. Trvá to už 4mesiace. Cez deň spi pekne. Doobeda hodinku v postieľke a poobede hodinku v kocari. Uspavanie není problém, zaspí za 10min v postieľke. Ale v noci sa budi z plačom. Pomôžu len ruky alebo cumlík. Papa jeden krát v noci. Je na umelom mlieku. Nemáte radi co stým?

majulino
6. mar 2022

Mozu to byt zubky - pokial si vylucila bruško. V takom pripade nepomôže nič, len vyčkať

simona1712
autor
6. mar 2022

@majulino bruško ho neboli. Len sa proste po hodine zobudi. Zúbky ma 2 zatiaľ. Dlho to trvá. Aj sa bojím ci je to aj normálne aby sa bábätko toľko krát budilo..

zitaje
6. mar 2022

Podľa mňa to je bežné. Mám štyri deti, z nich 3 neprespali celú noc aspoň do roka, roka a pol. Ideálne je byť pri ňom, spať pri ňom, tak je to aspoň menej namáhavé. A potom už len vydržať.

simona1712
autor
6. mar 2022

@zitaje aj som pri ňom, dám si ho k sebe. Ale aj tak hodinka spánku a zas do rána to isté. Presne je to aj vycerpavajuce.. Dúfam že to aspoň do toho roka skončí

danielahamar
6. mar 2022

kolko krát má ešte mlieko a aké pije?

simona1712
autor
6. mar 2022

@danielahamar vypije už len raz za noc. A dávam už kravské, umelé už odmietal.

danielahamar
6. mar 2022

@simona1712 podľa mna mu je ťažké na žalúdok, zato je stále hore

simona1712
autor
6. mar 2022

@danielahamar len čo mu mam dávať. Čaj alebo co

callisia
6. mar 2022

Skús iné umelé mlieko. Podľa mňa je hladný. Môj v tom veku pil um ešte 2-3x v noci.

diamond007
6. mar 2022

@simona1712 raz v ôsmych mesiacoch? To je dobre nastavené.
A aj keď sa v noci napapa po hodine je hore? Ak áno, hlad to nebude a môže to byť, že spracováva podnety v hlavičke a pokroky ktoré robi. Bohužiaľ toto je u detí časté a chce to čas, dozreje im mozog a keď sa ustáli pohyb, aj toto prejde. Naša má 5.5mes a noci máme rovnaké ako ty, s tým že je kojena iba. Každú hodinu hore a plazi sa po posteli

mabenn
6. mar 2022

ja som dufala ze nocne budenie skonci do polroka, potom ze do roka, potom ze do roka a pol, potom ze do dvoch...od dvoch to bolo lepsie, ale realne prespi noc okolo 3rokov...

danielka277
6. mar 2022

@simona1712 skúste kendamil umelé, kravské by som ešte nedávala

simona1712
autor
6. mar 2022

@danielka277 mne sa budil aj keď mal Bebu comfort tak isto ako aj teraz. To nebude mliekom si myslím.. Kravské mlieko má len 2 týždne.

danielahamar
6. mar 2022

@simona1712 Kendamil a možno aj bezlaktozové by som skúsila, žiadne kravské mlieko