8 týždňové bábo spalo 7 hodín v noci. Je to problém?

hana2307
9. nov 2016

Moj maly vecer 8.11 zaspal o 22:22 a spal do 4:10h do 9.11.
Je to normalne alebo nie??
Je pravda ze niekedy cez den mi spi 15/30minut alebo je hore aj 4hodiny co nespi . Kazdy den je obcas hore od 14h do 18h-potom spi malinko.a potom je hore az do 21-23h ako kedy a potom mi zaspi napr od 22h do 1/2h rana .a poslednumoc spal 7hodin od 22;22 do 4:10h.

Vase skusenosti ci je to 8tyzdnoch normalne?

timea7
9. nov 2016

@hana2307 je to normálne, moje tak spávalo od štyroch týždňov.

simsalabim
9. nov 2016

@hana2307 je to normalne, tes sa, co by za to ine dali.

puklica13
9. nov 2016

Otvor sampus a oslavuj

mirica
9. nov 2016

@hana2307 ..môj najstarší spal do týždňa po príchode z pôrodnice 8 hodín , ako mesačný od 18 večer do 6 ráno ako hodinky ....cez deň potom papal každú 1 - 1,5 hodinu, ale kedže som mala 18 rokov a nebol vtedy bežný internet, tak som sa nad tým ani nepozastavila....bol úplne v poriadku, a ani chorý nebýval.
a tí traja mladší ?,....tak jeden z dvojičiek vynechával jedno nočné krmenie už v pôrodnici a spal 6 hodín v kuse....po príchode domov do mesiaca prespali obaja 7-8 hodín bez papania a najmenší tiež

tyelde
9. nov 2016

Nehladaj problemy ked netreba, je to v pohode...vee keby mu daco chybalo tak sa zobudi, ocividne mu nechyba....

eli321
9. nov 2016

a co je na tom nenormalne ? mne tak spava dieta od narodenia (budilo sa len jeden krat za noc na kojenie nadranom ) a nikdy v zivote ma nenapadlo ze by to mal byt nejaky problem. Od 7-8 mesiacov ako sme zacali davat umele prespi celu noc.

hana2307
autor
9. nov 2016

Dakujem len ma to zaskocilo lebo este pred 2tyzdnami sme mali cele nici koliky plac atd atd,aj teraz to obcas je ale pomenej a hadam ti tak sa ustali.je to moje prve dieta tak radsej podiskutujem so zienkami.len som sa zlalka lebo o 1h som vstala ja ze som smadna a pozeram hodiny a a vravim si do 2h si vypita jest ale nic a potom az 4:10h sa zobudil a placom papat vypytal 😊A cez den malo spi tak aj preto asi v noci chce dospat 😊 No len keby som vedela predvidat ze bude v noco tak pekne dlhi spat tak ho cez den unavim a ja si v noci porobim co mi treba planovane ale nevadi,nemusim mat domacnost plnu lesku ak ja som clovek a mam narok si pospat 😊 Dakujem baby

jarka87
9. nov 2016

Joj, čo by som za to dala :D ja mám 4-ročnú a tá tak dobre ešte nespala :D Buď rada a nerieš :D

tinuska1982
9. nov 2016

Mne prvy syn od jedneho mesiaca spal celu noc... a druhy od 2. mesiaca...nepoznam nocne vstavanie

hana2307
autor
9. nov 2016

Kym bude mat taketo noci tak si teda aj ja pospim konecne 😊

papricka33
9. nov 2016

@hana2307 nie je to normálne. Normálne deti sa budia každú hodinu a dokopy spia tak 4 😀 Neries to a spiiiiii kým môžeš 🙂

qwert77
9. nov 2016

@hana2307 jooj závidím také spavé dieťa. Uzivaj si to, čo by som ja za to dala. Môj na 3,5 mesiaca a od jeho narodenia nepoznám čo je to prespatá noc. Budi sa každé 2,5-3 hodiny, to mám vtedy dobrú noc keď sa zobudí 4x. No aspoň každú tretiu noc sa budí každú hodinu a poviem ti, to je dosť na psychiku. Ale človek si zvykne. Takze ešte raz, teš sa, užívaj si to, ja na takéto noci ešte len čakám 😃

elizita
9. nov 2016

Mne takto spavala takmer do pol roka.....teda od druheho mesiaca lebo som ju prvy budila na kojenie kvoli zltacke... od pol roka sa zacala budit... odvtedy sme si presli vselicim..za posledny tyzden ale uz prespala par noci.. uzivaj si ze spi, mozno ta caka este vselico ako nas 😁

ladynaamah
9. nov 2016

@hana2307 aj náš bol na to podobne. Teraz spáva 12 hodín v noci a aj cez deň si pospinká fajnovo, podľa toho či je vonku (2-3 hodinky) alebo vnútri (1hodinku).

hana2307
autor
9. nov 2016

No ja by som da snim kocikokavala alebo bola vonku aj 2-3h ale max 2h mozeme tak lekarka nakazala lebo bol chory 😕Sopliky ma este stale. A baby nezavidte mi ako od porodu dme to mal tazke ako kazda a tyzden spaval 3-4 h v noci a dodnes rana tych 7h ,cize teraz necakam ze to tak uz bude stale lebo byva maly kadejaky a nicne vstavanie a prebdene cele noci s muzom dobre pozname a ked uch cele preplakal tak mala som chut si trhat vlasy ale zas inak ako placom nevie nic povedat.cize mame kadeco za sebou a uvidime co nas este caka ze ci toto uz tak bude castejsie ci to bolo len omylom 😊Len potom vsetkom co som nespala mi je 7h spania malo ale aspon daco som sa konecne vyspala ale cez den spi po 30minut a sem tam raz ta den hodku abo dve alebo vobec 😊Obcas ho unavym na hracej deke alebo v lezadle ale cez den frkam ako handra dieta domacnost varit nakupit pes a chory muz teraz cize fasa.

hana2307
autor
9. nov 2016

A vonku mi obcas zaspi ale ked kocikom prideme dnu tak po par minutach plac a je hore

hana2307
autor
9. nov 2016

7h spanok ma sokol kolo tomu aby neupadol do velmi hlbokeho spanku koli roznym veciam ako syndrom nahleho umrtia atd.strasne to aj napisat

hana2307
autor
9. nov 2016

Cez den mi dava zabrat ze nestiham ani zo psom riadne ist a obcas ani navarit ani sa nic najest a umyt pfu stiham na ukor jedenia.

anjelicek26
9. nov 2016

Nemam problem tak si ho urobim 😀 Ale k teme moji tak spavali tiez, Max dokonca od porodnice... len Saska bola level ked nemam prso v ustach revem, tie kruhy pod ocami stali za to 😝

althejka
9. nov 2016

jeej, 7 hodin, to je stastne dieta a stastna mama. 😀 dospava den.

hana2307
autor
9. nov 2016

To co cez den nespi tak si dobehne v noci

lucinocka
9. nov 2016

@hana2307 moja tiez spala od 2 mesiacov od 7 do 7 🙂 kus strajkovala ked sli zuby a potom zase celu noc 🙂 V tomto bola idealne dieta🙂
Zato cez den nespala nikdy, max pol hodky do roka a od roka a pol nespi cez den 🙂 ale tak zvykli sme si, asi by som sa cez den nudila keby mi dieta spalo:D

momoqui
9. nov 2016

Problem to nie je 😀😀 aj my sme tak spavali od zaciatku a potom zacali ist zubky 🙂 takze si to uzi

kristinka86
9. nov 2016

Dcérka má 3 týždne a spí teda veľmi zle, najmä v noci. Každú hodinu sme hore a má problém zaspať. 😔 Ani jedno dieťa som nemala spacie, staršia dcérka sa budí ešte aj teraz v noci raz (nie stále), no toto je už extrém aj na mňa. 😔 Občas ledva zaspí a už je hore. Takže sa teš, že Ti takto spinká a neber to ako fakt. Viem, že na dobré veci sa ľahko a rýchlo zvyká, no u takých malých detí je to veľmi neisté. Raz spia, raz nie. 😉 Dúfam, že aj ja sa čoskoro vyspím - aspoň 3 hodinky vkuse. 😝

matejko19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz