9,5 mesačný sa v spánku tlačí do kúta postieľky a plače

marcelka13
23. máj 2013

Dievcata, mate niektora takuto skusenost so svojimi babatkami? Moj 9,5 mesacny syn sa v spanku " trochu preberie" da sa na 4 a tlaci sa do kuta postielky, potom je mu tesno a place. Niekedy len robi "macaci chrbatik" a tak chvilu zotrva a potom placka. Musim si ho vziat na ruky a utisit. Niekedy sa uplne preberie. Moze to byt koli zubkom? Alebo rastie? Alebo z toho ze srornozkuje a ma o tom sen? Alebo sa tlaci do kuta a dava do akehosi klbka, aby mal chranenu hlavicku...dozvuk z toho ako mu bolo dobre v brusku? 🙂 Ako by ste to riesili, lebo to mavame kazdu noc uz asi mesiac... asi len trpezlivost, ze? 🙂 dakujem

charlottte
23. máj 2013

Môj robí to isté už od pol roka-teraz má rok a pol ale neplače pritom, proste tak sa mrví celú noc. Podla mna je to uplne normálne že deti takto cestujú postieľkou...

blavacka
23. máj 2013

@marcelka13 asi ta nepotesim, ale moja mala uz ma vyse dvoch rokov a takto cestuje uz aj vo velkej posteli 😉
tiez sa vzdy natlaci do rohu a na to sa zobudi, tak ju musim ist potiahnut naspet dat vodicku a spi dalej...

marcelka13
autor
24. máj 2013

no nas tiez zachrani casto len trosku mliecka vypit a spinka dalej...

xlucia
24. máj 2013

@marcelka13 moj ma vyse 4 rokov a stale tak spi. keby nemal zabranu, tak je na zemi kazdu noc. narvany v kute ako sardinka...

popelka5000
24. máj 2013

Aj moj to robil ,dala som mu vankus na kojenie aby si neobuchal hlavicku

ileas
24. máj 2013

náš to tiež robil a sem tam sa stane,že aj teraz.Ono to časom prejde 🙂 .Keby mu to vadilo tak to nerobi a plakal by.Pokial spi tak ho nechaj tak 🙂

hamca
24. máj 2013

@marcelka13 dcerka toto zacala tiez pred casom robit. V polospanku sa natlaci do rohu postielky,kde zaspi, ale nema miesto na pretacanie,tak sa zacne obuchavat o kraj a tym sa s placom zobudi 😒 tak ja sa snazim,pokial som este hore, ju priebezne posuvat dole a u nas mala aj tak kazdu noc po kojeni skonci v nasej posteli a tam ma miesta habadej,tak do rana uz nemame ten problem 🙂

lucinocka
24. máj 2013

presne to robi aj nasa posledne dni..musi mat hlavu v rohu a niekedy sa zobudi s placom bud si obije hlavu alebo nohy zasprajcuje medzi tycky tak ze nemoze vytiahnut..ani to okolo postielky nam nepomaha lebo to zosuva dole..a zacala spat na brusku co doteraz od narodenia nikdy, stale kricala plakala na brusku, v takej nejakej polohe ako podla mna bola v mojom bruchu..zacinam rozmyslat ze ma nejake obdobie kedy jej zacina chybat maternica a ten pocit tepla a tesna kolo nej, nemoze to tak byt?

marcelka13
autor
24. máj 2013

presne, asi to bude tym ze im chyba ten pocit aky mali v maminkinom brusku... zacali lozit a viac sa hybat tak sami skusaju sami hladat to prijemne co stratili...

marcelka13
autor
24. máj 2013

@lucinocka super fotky, presne takto je to s mojim drobcom 🙂 budte zdravi.

nintu
24. máj 2013

moja to robí tiez.a ked sa uz nema ako otocit/ulozit tak zacne plakat....200x za noc ju musim ulozit "normalne".... 🙂 ☹

stellamaris
24. máj 2013

@marcelka13 snad to nase deti potrebuju,takto spinkat, aj nas drobec spi v rohu alebo na brusku v postielke, nastastie neplace,ale tie polohy,su niekedy dost nepohodlne 😉 pritom ma celu postielku pre seba a vzdy je v rohu nadradsej a spinka 😀

azbestica
24. máj 2013

@marcelka13 neboj o nic nejde vela deti to robi ale skus si ho zobrat k sebe do postele nam to pomohlo 🙂

dari226
24. máj 2013

az som sa pousmiala nad timto,aj nas to robi ,aku su zlate tie babätka takto nasackovane v rohu a ako sa im to paci ,deti asi potrbuju citit hranicu a nie len tak lezat v strede 😉

terezka1947
24. máj 2013

@dari226 aj moj robi to iste...a tie super polohy v spanku,len chodim na neho pozerat den- noc...alebo je schuleny v kutiku,co si uz myslim,ze ho ta postielka musi tlacit-nastastie su tie makke hniezda,inak neviem ako by to bolo 😀

dari226
25. máj 2013

@terezka1947 no vedia byt zlate tie dietky

sussie259
25. máj 2013

@lucinocka to ako keby som videla moju malu ;)