Ako spia vaše bábätká v takomto teple?

ellieellie
11. jún 2019

Používate v týchto horúčavách perinku/zavinovačku? Ako vaše bábätká obliekate na spánok? My máme v spálni cca 26 stupňov. Pre malého som mala nachystanú perinku - aj obyčajnú, klasickú, aj páperovú. V oboch sa ide uvariť. Dávam mu iba krátke bodyčko a ľahučké ponožky a spí bez perinky. Ako je to u vás?

lubik87
11. jún 2019

@ellieellie jasné že nedávaj nič veď máte horúco ..pozor na prehriatie...

sonicka96
11. jún 2019

@lubik87 nič mi nedávam, bodynko a to stačí

jaja23
11. jún 2019

@ellieellie nám sa dnes vyšplhala teplota v spálni na 29 stupňov. Dávala som malému dupačky a spal nezakryty, ale teraz asi prejdeme na krátke všetko. A bez perinky.

yanni
11. jún 2019

A naco mu je perinka? Ani v lete, ani v zime. Nasi ani jeden neboli v perinke. A doma mate horucost. V takom teple v miestnosti by som nemohla spat ani ja, ani key som bola hola. Skus miestnost vychladit. My zijeme v krajine, kde je uz teraz 46 stupnov cez den, v noci sa ochladi tak na ca. 30 stupnov. Keby som nevyklimatizovala cely den spalne, tak nik nebude spat. Mala 5 mesacna ma len plienku a tenky espacio vak. Bez nero by nespala, kedze sa aj v noci otaca na brucho a potom sa zobudi a zlosti.

kristina2412
11. jún 2019

@ellieellie body a dlhé nohavice,máme celú noc dokorán okno a spí na perine

ellieellie
autor
11. jún 2019

@yanni My spíme pri tejto teplote styria a v pohode zaspime aj spime 🙂 Mame radi teplo 🙂 Vyssia teplota by uz bola moc, ale toto sa este da 🙂

29simona29
11. jún 2019

@ellieellie takto pred rokom som mala 2 mesacne babatko, boli rovnake horúčavy, dávala som body s krátkym rukávom a ponožky, teraz ma 14 mesiacov síce, ale davam pyzamko s krátkymi gatami, rukávmi a bez ponožiek..Perinku by som v tomto teple nepoužívala vôbec, cez den tiež obliekať babatko ako seba- to platí pre teploty nad 30st, netreba o vrstvu viac, takto mi to vraveli viaceré doktorky..

malinajahoda
11. jún 2019

@ellieellie moja dcérka spí rovnako ako tvoj synček. Len krátke body a ponožky. Hotovo.🙂👍

ivetdulka
12. jún 2019

ja mam dvojmesacneho, spinka len v kratkom bodycku, bez ponoziek, prikryty iba plienockou. a spinka v hniezde 🙂

ivka2112
12. jún 2019

Moj syn ma tri mesiace a toez toto riesim. Doteraz spinkaval odokryty v dlhom pyzamku, ale uz som kupila take to krataskove s kratkymi rukavikmi. Prikryjem plienkou.