Bábätko nechce byť v nosiči

lilly014
21. apr 2015

Baby pomooc...mam doma dost narocne babatko.2 mesacnu dcerku, ktora mi nevydrzi sama ani minutku.Neviem poriadit, neviem navarit, neviem sa od nej ani pohnut.Nepaci sa jej deka s hrackami, kolotoc v postielke.Nechce byt vo vajicku ani v kresielku.Dala som nemale peniaze za ergo nosic na ktory mi zvysoka kasle.Dufala som, ze aspon to pomoze aby som mohla doma nieco porobit, ale nic nepomaha.Dokonca niekedy place aj na rukach a pomaha len fit lopta na ktorej ma ale boli brutalne chrbat...Co pomaha vam, ako zabavite babo doma vy?

strociatka
21. apr 2015

@lilly014 toto som mala so starsou, riesila som to satkou, lebo tiez nosic nemusela a spala len v kociku na vychadzke, tak som ju stale nosila uviazanu v satke. Ta mi umoznila mnoho roznych uvazov, aj na chrbte, cim sa ulavilo aj mne. Moja skusaj, nieco najdes urcite. Drzim palce.

siska53
21. apr 2015

@lilly014 bud budes varit,upratovat...ked bude spinkat, alebo vydrzis nejaky ten plac (budes sa jej prihovarat) a spravis to za jej placu.
Mala som kolikovu malu do 4,5m. A k tomu 2 r.stuplika ziadajuceho si svoje.. Je to tazke,ale nic sa neda robit,len vydrzat.
Robis,co mozes,venujes sa jej ale stale sa to neda... Musis najst nejaky kompromis ci vyskusat ako pisali-iny typ nosica-satku vraj vacsina deti lepsie znasa ako ine typy nosicov.

le4
21. apr 2015

asi v ergu nie je dost pevne alebo pohodlne. skus zavinovacku-zavinut pevne. alebo satku. ja som mala kolikove babo a tiez to bolo take... minule som hovorile s detskou fyzio a ta tvrdila, ze nie je za nosenie malych babatiek, ze by mali byt vodorovne co najviac, zavinute. ale co clovek narobi, ked dieta place... a neboj, ergo este vyuzijes. pri starsom babe je to ovela praktickejsie ako satka...

lilly014
autor
21. apr 2015

Dakujem baby, asi naozaj len vydrzat ostava nic ine :/ Viem, ze nie som jedina kto to tak ma, len som dufala, ze aspon toto pomoze...A @siska53 to by veru pri jej placi neslo, lebo ked ona spusti tak to sa ozyva v celom panelaku...taky nervavy psycho plac...aj doktorka povedala, ze taky hlas ma maloktore ako ona :/

mmmj
21. apr 2015

moja chcela byt v satke alebo nosici len vonku, doma nie. Tak som uspavala aspon na balkone, aby mala pocit ze je vonku. Postupne si zvykla...Mozno si to uz skusala a ak nie, mozes skusit.
Alebo ju skus nadojcit v nosici, niektore deti to maju radi a skor sa skamaratia s nosicom...
Ak to nepomoze, ostava len vydrzat...aj moja bola dost narocne dieta, chapem Ta. Ale nech Ta povzbudi to, ze to urcite prejde a bude len lepsie...

milota164
21. apr 2015

Drzim palce aby toto obdobie coskoro pominulo. Zazili sme si podobne. Nepomohlo nic, treba len vydrzat.

malabiba
21. apr 2015

@lilly014 nie je náročné bábätko, je to úplne bežné.....takéto bábätká veľa spinkajú, tak si treba prácu rozdeliť na ten čas...keď nespinkajú treba sa im venovať....našťastie sa im režim rýchlo mení 🙂

tinapa
21. apr 2015

@lilly014 A čo taká plátenná hojdačka zavesiť do kuchyne, ak sa dá...sú také plátenné pre maličké detičky... Ty budeš variť, malá sa na teba bude pozerať...hmmm