Čistenie uší ročnému dieťaťu

najzienka
17. máj 2022

Dobrý deň ,čistila som dnes môjmu osem ročnému chlapcovi uši tyčinkou ,strhol sa ,a na tyčinke bola krv ,aj v uchu dnu mu ju vidno ,,mám sa obávať ,zajtra zájdem na orl

anjelicek26
17. máj 2022

Tazko povedat, ale drzim palce, nech sa nic neposkodilo...do buducna fakt ziadne tycinky, ale sprej na cistenie usi po kupani (5 minut) a nechat vytiect, Uz len utries. Funguje to vyborne.

diamond007
17. máj 2022

@najzienka neriešila by som ak by sa nesťažoval na bolesť ucha viditelne

najzienka
autor
17. máj 2022

@diamond007 iba keď som čistila tá ho zabolelo ,a teraz sa nestazuje na nič

diamond007
17. máj 2022

@najzienka áno, to zabolí ale do pár sekúnd prejde a nič to není... Nerieš ak nie sú komplikácie ine

veto2
17. máj 2022

Vnútro ucha je veľmi prekrvene. Ak sa trošku naruší tak môže tiecť krv. Ak dieťa cítilo bolesť iba chvíľu a prestala nemalo by sa nič stať. Ak je bolesť veľmi intenzívna a neprestáva vtedy sa poškodil bubienok.

najzienka
autor
17. máj 2022

@veto2 teraz prešla skoro hodina ,a jak si malý ľahol na tú stranu tá z neho tečie krv pomaly ,môže byť len tá čo tam ostala ,keď sedel a teraz sa zlieva

najzienka
autor
17. máj 2022

Je tu aj niekto kto sa rozumie,či to môže byť ok ,alebo nejaký dr

najzienka
autor
17. máj 2022

Neviem či ísť na pohotovosť či čakať do rana

anjelicek26
17. máj 2022

@najzienka skus napisat do skupiny zdravotnici na MK... podla mna to do rana vydrzi, urgent to nie je... poranenie ano, ale nie urgent.

andreatytler
17. máj 2022

A aj vidis, kde je rana? Vosla mu ta tycinka dovnutra ako sa strhol, alebo skor do strany?
Ak mu to vyslovene krvaca, tak by som isla hned k lekarovi. Ak je to len povrne skrabnutie, tak nie.

ckatka
17. máj 2022

Vieš čo...my sme.mali také sprosté tyčinky kde bolo.malo vaty a ten plast bol.vcelku ostrý....mohol.sa poškriabat...

najzienka
autor
18. máj 2022

Boli sme ráno na ORL ,má poškodený zvukovod dole bola tam ešte čerstvá krv ,máme antibiotiká a kvapky do uší,vravela že bubienok je asi ok