Čo obliecť 3-týždňovému bábätku?

23. máj 2023

Ahojte. Ideme dnes do obchodu. Malu dame do vajicka a je u nas celkom teplo. Bude jej stacit body, svetrik, ciapka, nohavice a prikryt tenkou dekou vo vajicku?
Viem ze sa treba drzat toho, co to co mam ja na sebe plus jedna vrstva navyse pre babatko.

patka06
23. máj 2023

Svetrík by som nedávala a deku tiež nie, jedine v obchode ak je tak silnejšie pustená klíma alebo pri chladiacich boxoch

vani190493
23. máj 2023

Deku by som nedávala, svetrík áno, veď ani škôlkarom nedávame kraťasy. 😉 Bavíme sa o trojtýždňovom bábätku.

helena1982
23. máj 2023

neviem kam sa chystate, ale tak u nas v lidli byva napriklad taka zima pri tych chladiacich boxoch, ze tadial len preletim. aj podla toho by som sa asi riadila, ze kam sa chystas. ak len tak sa motat niekam po obchodoch, tak to je zase ine, tam bude teplo.

gabika42252
23. máj 2023

Jedna vrstva na viac urcite neplati pri 25 stupnoch vonku... Dlhe bodycko, leginky ponozky, tenka ciapka a do obchodu ked by tam bolo chladnejsie prehodiť cez babo deku...
Tolko mamiciek si zbytocne "vari" deti🙄.. Dcera mala 3 mesiace presne v tomto v obdobi, vonku pri 25 stupnoch sme sa vozili bez ponozticiek, hole nozky... "chytali sme Dcko"😃 zatiaľ chora este nebola ani raz... 😊