Feniklový čaj do UM

11. nov 2021

Ahojte,syncek ma koliky,a citala som na internete ze treba do fenikloveho caju dat umele mlieko,co si o tom myslite?
Robievali ste to ?dakujem

silviazlat
11. nov 2021

Áno. Synovi to pomohlo a dokonca chutilo. Pozor však na fenikel. Môže sa užívať mesiac a potom mesiac pauza

zuvelyn
11. nov 2021

Ja si myslím, ze je to skvelý spôsob ako privodiť viac bolesti brucha. Dcéra ma tri týždne a bojovali sme s bruškom az kým som neprešla na aktuálne mlieko. Feniklovy caj má často opačné účinky, spôsobuje kŕče. Harmanček je naopak silný alergén. Keď uz, vyskúšaj kvapky baby calm, obsahujú okrem iného aj výťažok z feniklu, nám chvilkovo trochu pomohli, ale úplne "vyliečenie" prišlo az zmenou mlieka na HA. Ja osobne by som do čaju určite UM nezarabala.

kacena4
11. nov 2021

davala som bezne

izabellik
11. nov 2021

neviem, ci by som to takto kombinovala. ani raz mi to popravde nenapadlo. davala som mlieko zvlast a caj zvlast.

patka06
11. nov 2021

čaj do mlieka nie, to sa mi zdá čudná kombinácia, dávala som mlieko a medzitým jednotlivými kŕmeniami so dala čaj.

kkovacovak
11. nov 2021

Podľa najnovších štúdií nie je feniklový čaj absolútne vhodný pre deti. Tak na to pozor

werony_n
11. nov 2021

Skus si kúpiť krémik Pupik ja malej natriem na bruško po každom kúpaní a hneď ma vetry.

gvenduska
11. nov 2021

Mi na feniklový čaj dopustiť nemôžme nám pomohol
Maly ho pil od bábätka.Klasicky fenikel s harmancekom zaliala a pil a pomohol či už s vetrami alebo s kakanim

schokolade1988
14. nov 2021

Nám pomohol (dávala som do mliecka) ,ale niekedy keď som neodhadla pomer vody a feniklu (mala som sypaný) ho to naopak ešte viac zapchalo,takže na toto pozor ... Veľmi nám pomohol babycalm a biogaja ... Mali sme aj coliprev ,ale za mňa vyhodené peniaze. Prešli sme na Sunar AR (proti zápche a blinkaniu) , veľa som masírovala pupikom,a sám kakať nám začal až okolo 4 mesiaca ...