Hľadám opatrovateľku v Trenčíne

zanas
20. feb 2012

Ahojte. Viete mi poradit kde hladat opatrovatelku pre rocne dieta? V okrese Trencin na dva dni do tyzdna.
Pripadne ak mate uz skusenosti s niekym zodpovednym, privitam odporucania 🙂 Dakujem 🙂

evita6457
7. apr 2015

@slniecko123456789

ja som mala 2,50/ hod

socialnemajetkove
28. apr 2015

Dobrý deň , je to ešte aktuálne. Ďakujem pekne

catqa
9. jún 2015

Dobrý deň 🙂
Ak potrebujete postrážiť Vaše dieťatko počas letných mesiacov, budem rada, ak sa na mňa obrátite 🙂
Som študentka Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského (učiteľstvo pre MŠ) a od začiatku júna ponúkam opatrovanie detí v Trenčíne. Skúsenosti mám s individuálnymi opatrovaniami v domácnostiach v Bratislave, ako aj s kolektívom detí, ktoré som nadobudla v práci v súkromných detských jasliach a škôlke.
Ak vás môj inzerát Vás zaujal, budem rada, ak sa mi ozvete a poviem Vás o sebe viac 🙂
kontakt: catarine23@gmail.com

sanelocka1
11. jún 2015

Dobry den hladam opatrovatelku pre rocne dobrucke dievcatko bolo by to na sihoti u mna doma....potrebujem od 8smej cca do 15 tej...po dohode a cena by bola 7-10 eur na den podla dohody....nemam ziadne specialne poziadavky na dieta len sa s nim hrat .....blizsie info na 0948444578 Dakujem....a potrebujem kazdy den ak sa niekto najde Dakujem....

dadaka1
16. jún 2015

Postrazim vaseho drobca u mna doma...Mam 5 rocnu dcerku takze skusenosti maaaam a nemam problem s prebalovanim,krmeniǐm taktiez prechadzky na vzduchu mi nerobia probleeem......opatrim uz od 3mesiacov pokial je to pre vas nutneee.....Staciii ak vasho drobceka priveziete a potom pridete......😊😊

18zuzu183
17. jún 2015

hladam pracu ako opatrovatelka mam opatrovatelsky kurz iba v meste trencin

holaj
24. jún 2015

Dobrý deň, študentka medicíny rada poskytne opatrovanie dieťatka počas letných mesiacov v Trenčíne, poprípade v okolitych mestách, alebo obciach. Mám ročnú prax, babysittovala som dve dievčatka v UK. Vek 25 rokov, mám absolvovanú prvú pomoc, tiez som aktívna vodička v prípade potreby. Časovo som flexibilná, nie je problém postrážiť dieťatko aj počas noci alebo víkendu. Viac info telefonicky : +421915747542

nikol411
9. aug 2015

Ponúkam seriózne a spoľahlivé upratovanie a pomoc v domácnosti. S výpomocou v domácnosti mám už bohaté skúsenosti. Už som upratovala byt pani 1 krát za týždeň, ale kľudne môžem aj viackrát za týždeň. Ďalej som upratovala celý byt jednej mladej rodinke s dvoma deťmi v BA,kde som detičky vedela aj postrážiť,keď si pani potrebovala odbehnúť.Pravidelne sa starám o domácnosť rodinke s malým chlapčekom, žehlím a robím aj veľké upratovania, všetko čo rodina potrebuje aby mala vždy upratanú domácnosť. Navyše cez prázdniny som bola v Nemecku, kde som upratovala hotelové izby.

nikol411
9. aug 2015

Ponúkam spoľahlivé opatrovanie detičiek. Som časovo veľmi flexibilná. S opatrovaním detičiek mám už bohaté skúsenosti, venujem sa mu už 3 roky pravidelne popri štúdiu na vysokej škole. Najmladšie dieťatko,chlapček, ktorého som opatrovala mal len 4 mesiace. Strážila som už aj viac detí naraz,takže ak máte aj viac detičiek nerobí mi to žiadny problém. Opatrovala som a starala sa o detičky,ktoré mali 2 roky,3 roky a 7 rokov. Starala som sa aj o súrodencov chlapčeka a dievčatko a dve dievčatká. Pravidelne som aj vyzdvihovala dievčatko zo škôlky keď mamina bola v práci a zostala som s ňou doma, kým sa mamina nevrátila. Pravidelne som aj doučovala a strážila celý deň chlapčeka, ktorý mal individuálny štúdijný plán,učili sme sa spolu a poobede hrali na ihrisku. Domáce zvieratká mi neprekážajú ak sú v rodinke. Ak hľadáte niekoho zodpovedného pre svoje detičky ozvite sa mi do správy.

ivetuska10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivaonsky
9. feb 2016

@zanas
ahoj- uz davnejsie som sem dala inzerat, opatrimvase dietatko, mam pedagogicku,dlhorocne skusenosti z detmi, pracovala som v skolke, som mobilna-mam velke auto-jazdim od 18-bez nehody-takze odveziem priveziem, mam 7 rocnu dceru-co je vyhodou pre ostychave deti-mozu sa hrat spolu. pracovala som dlho vonku ako opatrovatelka aj spec zariadeniach-takze mam vsetky kurzy-aj skusenosti prvej pomoci. v pripade zaujmu 0948253308,

simonelka123
18. feb 2016

@tanya6 je vasa ponuka Este aktualna?

simonelka123
18. feb 2016

@tanya6 je vasa ponuka Este aktualna?
@tanya6

simonelka123
18. feb 2016

@zanas dobry vecer je vasa ponuka este aktualna??

ivaonsky
18. feb 2016

@simonelka123 ahoj, ano je to aktualne este, moje tel c 0948253308,alebo spravu poslite

alexander2
1. mar 2016

je ešte aktuálne to stráženie ? 🙂

simonelka123
1. mar 2016

@alexander2 dobry den ak mate zaujem ozvite sa mi na emailovej adrese simona.sincakova@student.tnuni.sk

ivaonsky
1. mar 2016

@alexander2 ano, napiste spravu

kriszti13
2. mar 2016

Dobrý deň. Hľadám spoľahlivú opatrovateľku k 2 malým deťom (chlapci, 2 a pol roka a ročný) na 4 - 5 hodín denne (v dopoľudňajších hodinách) od pondelka do piatku v Drietome (cca 6 km od TN). Išlo by o dlhodobejšiu spoluprácu. V prípade záujmu sa mi ozvite prosím Vás na č. 0907144870.

andy03
17. mar 2016

Ahojte. Hladame opatrovatlku pre nasu babicku - imobilnu seniorku asi na 6-8 hodin denne 2,5 e hodina..prelozenie z postele na vozik, prechadzka s vozikom, denne cvicenie, hygidna, obcas nieco uvarit.. Ja viem ze to asi sem nepatri ale snad niekoho najdeme 🙂 kontakt : 0948550570 loklita pod juhom, pfi kauflande.

andy03
17. mar 2016

@18zuzu183 ahoj di este aktuana ? opatrovanie seniorov? Dakujem

nellynkage
14. máj 2016

@18zuzu183 ahoj je to aktualne?

adrianaobdrzalova
4. júl 2016

Dobrý deň, som študentka szš v Trenčíne. Rada poskytnem opatrovanie dieťatka alebo seniora v letných mesiacoch júl- august. S deťmi mám bohaté skúsenosti robila som animátorku v letných táboroch. So seniormi som sa stretávala počas praxe v nemocníci. Ak by mal niekto záujem môžte ma kontaktovať mail: adriana.obdrzalova@azet.sk

luciabockova
12. aug 2016

dobrý deň,
nemám síce žiadne skúsenosti s opatrovaním, ani vlastné deti nemám, ale veľmi rada pracujem s deťmi, mám k deťom veľmi kladný vzťah. Mám 27 rokov. ak by ste mali záujem o opatrovanie, ozvite sa mi na adresu: luciabockova877@gmail.com

jebecko
29. aug 2016

@macka111 dobrý deň, je Vaša ponuka stále aktuálna?Potrebujeme opatrovanie do septembra 2017 pre 19 mesačného chlapčeka+ 4,5 ročne dievčatko(chodí do škôlky, doma je len cez prázdniny a keď je chorá).opatrovanie potrebujeme každý deň 7-17.dakujem. Jana

macka111
29. aug 2016

@jebecko ozvala som sa Vám

jebecko
20. sep 2016

Dobrý deň, hľadám súrne opatrovanie od 1.10 do septembra 2017 pre 2 ročného chlapca a 4,5 ročne dievcatko( v prípade choroby a prázdnin).opatrovanie každý deň 7-max.17 hodina.mozete aj volať 0949555049

angelina1003
29. sep 2016

@jebecko este hladate opatrovatelku?

angelina1003
29. sep 2016

Ahojte opatrim vam deticky v okoli Trencina a okolitych dedin, mam 2,5 rocny dcerku takze idealne deticky od 2 rokov a viac 😉 pripadne aj skolaka, nemam problem vyzdvyhnut ho aj zo skoly ...mam s detmi skusenosti a rozumieme si ☺ Mozu travit cas u mna v rodinnom dome pripadne nemam problem sa prisposobit vasmu miestu bydliska ☺

katka2678
29. sep 2016

Ahojte.Rada sa postaram o Vaše dieťatko a zároveň hľadám kamaráta k môjmu 2-ročnému synovi.Ak máte záujem IP.Ďakujem