Hry pre 6 týždňov chorého 2 ročného chlapca

dm
14. jan 2013

Ahojte, 1 x za nase rodicovstvo si voobec nevieme rady s nasim drobcom..sme uz 6 tyzdnov zavrety doma, bo sme tak dlho chory..s ocinkom aj babkou vymyslame hry aj po telefone, ale kedze budem teraz 2dni s nim sama a uz bez napadov, budem vdacna za napady..dakujem vopred:o)

soldi
14. jan 2013

@dm na pripad nudze mam nachystanu takuto hru: http://detskahracka.sk/iotobo-maxi-3-p-2481.htm...

magneticka tabulka, kde sa skladaju vzory podla obrazkov, ale neviem, ci na to nie je maly.
neviem, k comu ma syncek vztah, tak tazko povedat.
u nas frcia vsetky kreativne hry a knizky.
plus mojho maleho nekonecne dlho bavi, lepit a odliepat samolepky. objednala som mu knizku vlacik thomas a 1001 samolepiek, dokaze nad tym travit hodinu vkuse. odlepi, prilepi, roztrhne 😀

dm
autor
14. jan 2013

@soldi moj je zivel, behat, skakat, santit..ked ma klidnu chvilku, kreslime, citame knizky a staviame kocky..tie vkladacky tvarov a farieb to ma zmaknute, uz ho to nebavi..tak spolu mixujeme cesta, nakladame a vyorazdnujeme umyvacku, vysavame, robime caje, kavu, umyvame dlazku, lepime nalepky, hrame sa s loptou a autickami..ale po tych 6 tyzdnoch uz ho nic nebavi..necudujem sa mu..preto zhanam nove napady..este sme aj bez auta, cize ani k babe nemozeme, aby mal aspon troska zmeny..skusim ale nieco povystrihovat a budeme lepit-ako kolaz..dakujem za inspiraciu:o)

soldi
14. jan 2013

@dm ked som bola mala, tak nam nasi robili doma prekazkovu drahu, to nas velmi bavilo.
alebo sme stavali stany 🙂

alami
14. jan 2013

@dm upečte si nejaké jednoducché koláčiky, postavte bunker z diek na nejakom stole, či stoličkách, vystrihni geometrické tvary a nech skúsi zložiť z nich domček, stromček... ak nevadí susedom - odrážadlo je super vec aj na doma a ešte - my sme doma vyrábali z nudy takéto cesty z papiera, ak by ho to zaujalo, kým by si strihala 😅 a potom môže jazdiť autom do bludu. Ale inak - nezávidím, už by som bola šedivá za 6 týždňov 😝

dm
autor
14. jan 2013

@alami to je super tie cesty..2 napad:o)..dakujem

janinah
14. jan 2013

zo stoličiek a deky urobiť stan,tam sa dá robiť vecí....poukladať stoličky a na ne plyšákov,akože autobus a on bude šofér....zemiakové pečiatky....plastelína......penové puzzle

rebroza
14. jan 2013

@dm ja mam 1,5 rocnu dcerku a momentalne ju velmi bavi plastelina (od starsieho braceka). daju sa teraz kupit take, co nemastia. ked ich nechas dlhsie na vzduchu tak uschnu - t.j. len povysavas. a k tomu je kopec pomocok. malej staci valcek, kvazi nozik, vykrajovatka a take formicky - natlacis do nich plastelinu a vyberies obrazok.
a potom lego duplo - staviame ohradky, mury, kominy
puzzle (to sa hram aj ja 🙂 )
drzim palce na skore uzdravenie

dm
autor
14. jan 2013

Plastelina..nemame ale kupime..super dakujem:o)