Kočíkovanie v horúčavách

20. jún 2023

Ahojte chodíte sa von kočíkovať aj v týchto horúčavách? Mám ročne dieťa chodíme von na 1. spánok od 9:00-11:00 sme vonku..keď vyjdeme je 22C no keď sa vraciame už je 28C..mám už určitú trasu na dedine ktorou stále chodím čiže skrátiť prechádzky sa mi proste nedá lebo keď vyskúšam inú trasu zobudí sa na auta a mame pokazený spánok.. keď sa vraciame je už strašne horúco a dusno neviem či asi neprejdeme na spánok doma len keď je mi ľúto že potom by nestrávilo čas vonku skoro vôbec… chodiť ešte nevie preto sa veľmi ešte vonku nezabavi okrem toho kočíkovania

patka06
20. jún 2023

28 ešte nie je tak veľa, keď sa o 11stej vrátite domov, je to ok - dieťa primerane oblečieš
My sme chodili von vždy do tej 11stej a podvečer okolo 18stej
Neviem si predstaviť byť celý deň iba vo vnútri
S ročným by som skôr chodila von, keď je hore a spánok nech má v pokoji doma.

nique
20. jún 2023

Moje obe deti spali do 5r v kočíku. Chodila som teda každý deň bez ohľadu na počasie. Aj keď bolo -20, aj +37. Len som podľa počasia obliekla. V horúčavách mali len bavlnené body, pod sebou plienku, prikryté plienkou. Keď zaspali, spali v tieni

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
20. jún 2023

Tak ja som pri prvej dcére šla za každého počasia von lebo spala len v kočíku...a teda niekedy to nebolo fajn (horúco, aj v tieni, dážď, zima)...,povedala som si tak to nie, aj ja som len človek...druhé dieťa som si naučila spat doma...von sme sli skoro ráno na chvíľu a večer

hanaxxx
20. jún 2023

Moj maly tiez bol nauceny na spanok po obede v kociku. Ked ale prisli horucavy (vtedy mal cca 8 mesiacov), tak som ho naucila spat poobedny spanok doma a von sme isli s kocikom az podvecer, podla toho kolko bolo stupnov vonku. A doma spal vzdy dlhsie ako v kociku, takze to bola podla mna aj pozitivna zmena pre neho.

simona92101
20. jún 2023

Mam 8 mesacnu a spi mi po 2x len doma v postielke.von chodime s kocikom rano ked odprevadzam starsiu do skolky a podvecer.sedi,pozera,pozuzle chrumky..vo vysokych teplotach by som nechodila s kocikom von..

mikadooo
20. jún 2023

Ostať doma povedzme v teplote 27 stupňov je pre to bábo zdravšie ako kočíkovať vonku v 32 stupňoch. Takže nemusí ti byť až tak ľúto, že nie je na čerstvom vzduchu. Môžete evtl vybehnúť skôr ráno alebo podvečer, ak mu chceš dopriať čerstvý vzduch. Alebo ja som moje uspala v kočíku a potom šup z prechádzky na tienený balkón (na zadné kolesá som mala také návleky, čo sa používajú ako jednorazové chirurgické čiapky 🤭, kúpila som v zdravotníckych potrebách). Predné som zdvihla do vzduchu, kým som prechádzala cez byt). K tomu bezdrôtová vysielačka ku kočíku a hotovo... Treba vyskúšať čo vám sadne, ale ja by som ani sama seba netýrala, potiť sa na slnku 2 hodiny 🤪.

petamich
20. jún 2023

moje dieta spalo iba v kociku za kontinualneho pobybu vpred, zastala som a bol hore 🤷‍♀️ takze sme chodili von za kazdeho pocasia - len teda sme chodili tak, ze max. do 11-11:30 a potom napr. o 16:30-17:00, potom sa naucil spat na balkone, tak doobeda vonku prechadzka a poobede balkon, ja osobne si myslim, ze pokial nie su tropicke teploty, je mu lepsie vonku ako dnu (samozrejme ak nie je 35 stupnov)

vyskusaj co vam sadne 🙂

svetlonos
20. jún 2023

Chod od 7-8:45 a o 9:00 spanok doma.

jankak055
18. júl 2023

@marcellka32 presne moj scenar a doma som nic nestihala 🤦‍♀️