Koľko spávajú vaše 6 mesačné detičky cez deň?

charlottte
30. máj 2012

Ahojte maminky, neviem či len ten môj synáčik nechce spať, alebo to robí viac detičiek 🙂 Cez deň mi prespí, 15 minút max. 20, a potom ešte raz 20 min. a je vyspatý...a cez noc sa budí každé dve hodinky, takže neviem čo to má za spánok...Preto ma zaujíma, ako spávajú vaše detičky...

barustek
30. máj 2012

@charlottte ahooj my mame 4 a pol mesiaca a cez den spime tak po 30 minut doobeda a po obede hodinku max dve aj to len ak sme vonku ale noc prespime celu tak som zato vdačna 🙂

zuzkaa25
30. máj 2012

ahoj my mame 7 a pol mesiaca a cez den spinkame tak raz max dvakrat po hodinke, hodinke a pol
ked mal maly 6 mesiacov tiez spal tak vselijako,,, nemal rezim niekedy spal tak ako tvoj a niekedy spal skoro kazde dve hodinky... 😉

lubicakovac
30. máj 2012

@charlottte jedna z najčastejšie riešených vecí, spánok detí, moja rada/odpoved, je to individuálne
nás spával kadejako, podla toho kedy už bol KO 🙂 ale zase kamošky, ten od 9 mes nespáva cez den vôbec, to je podla toho aké máš dieťa čiperné :D jednoducho sa treba prispôsobiť, lebo to sa bude často meniť, náš ťahá na 2 roky a o pravidelnom a ustálenom réžime možem povedať posledné 3-4 mes.

moen
30. máj 2012

Moja malá má 5 mesiacov a dva týždne a doobeda spí 2x po 30 min a to zálezí od toho, o koľkej sa zobudí. Niekedy je to doobeda len 1x po 30 min a poobede ide von, tam sem tam spí aj hodinku, niekedy i viac ale ak je doma, tak zase len po 30 min a to asi 3x. Spať chodí o 19:30-20:00 a v noci sa budí 1x na papanie. Musím ale pripomenúť, že sme skoro od narodenia na umelom mlieku.

dena
30. máj 2012

@charlottte môj malý má 6 mesiacov a spíme perfektne 🙂 ráno okolo 6 sa budí, dám mu mliečko, je hore asi hodinku, potom spí cca 3 hodiny. Potom sa napapa a je hore. Niekedy si zdriemne takú hodinku. Po obede tak okolo 13 hod. zas spinká také 3 hodinky. Na nočný spánok sa ukladá okolo 19 hod. V noci sa občas zobudí, ale to mu stačí dať cumeľ a spí ďalej 😉