Ktorú zdravotnú poisťovňu vybrať?

evi5888
28. okt 2017

Ahojte,
vopred sa ospravedlňujem ak tu už takáto téma je, ale popri malom ( je nekľudný) nestíham prezerať jednotlivé fóra.
Potrebovala by som poradiť , ktorá zdravotná poisťovňa je to naj pre našich drobčekov... bola som presvedčená o VŠZP, ale hneď na prvé vyšetrenie na sono budeme doplácať u lekára, ktorý s nimi nemá zmluvu... Naozaj ma to prekvapilo.
Prosím poraďte.
Ďakujem 🙂

svetlana35
28. okt 2017

@evi5888 my mame union, uz 5 rokov. Pre nas v pohode, dostali sme od nich monitor dychu na pol roka zadarmo a maju aj ine vyhody. Porodnu asistetntku ale to som nevyuzila. A prispievaju 30e na baby plavanie to sa chystam vyuzit. U nas spokojnost.

nice202
28. okt 2017

Tiež Union a spokojnosť.

olifcek
28. okt 2017

Ja nam od zaciatku doveru, este sa volala inak a spokojnost. Od januara tam su uz prehlaseni aj manzel a dcerka... Az sa Sofi narodi, tak ju tiez do dovery prihlasime... Ved az nebudes spokojna, v septembri opat zmenis od januara na inu zdravotku 🙂

dada7701
28. okt 2017

...my tiež Union všetci a maximálna spokojnosť...ale ked chcete monitor dychu, musí tam byť celá rodina poistená...manžel kvôli tomu prechádzal do tejto poisťovne...aspon pred 4,5 rokmi to tak bolo....a teraz máme aj zľavu na PZP motorových vozidiel..ked ste poistencom...ja som minulý rok behala po lekároch...a to naozaj celý rok a nikde som nemala problém....klopem pre istotu 🙂, takže za mna fajn...

svetlana35
28. okt 2017

@dada7701 teraz staci matka a dieta byt poisteni v union kvoli monitoru