Monitor dychu a falošné poplachy

suzuzu
12. jún 2016

Chcela by som sa spytat na vase skusenosti s monitorom dychu a falosnymi poplachmi. Mame Babysense 5 a 2900g chlapceka. Monitor nam casto pipa. Moze to byt tym ze mimi je prilis lahke a monitor ho cez matrac nevie dobre nasnimat?

simaaprilova
12. jún 2016

@suzuzu je to mozne.my mame nanny sice ale aj nam sa to stalo parkrat a kedze malinka spala v perinke tak som dala na matrac monitor nanho este jednu deku a potom mala v perinke a to nam zachytilo vsetko a bohuzial aj ozajstny poplach

simaaprilova
12. jún 2016

@suzuzu alebo teda chvalabohu

mata71
12. jún 2016

máme NANNY a poplachy boli aj sú ,ked dietatko zaspí alebo sa plytko nadýchne zapípa monitor,, jasné že sa naplašime,ale sme radi že nás upozorní ,,, malý mal 2800g pri narodení..... teraz ma 14kg 2,5r a spi stale na monitore...... bud rada svojim spôsobom že pípa a viete reagovať...

misscelaneous
12. jún 2016

mame nanny, za 16 mesiacov sme mali 3 poplachy. prvy ked sme ho zle nainstalovali prvu noc, druhy v noci, ked som sa na neho zobudila, dcera uz bola hore (mala 6 mesiacov, mozno zabudla dychat a na alarm sa zobudila alebo bol falosny ten poplach, neviem) a raz minuly mesiac, ked sa v spanku narvala do rohu postielky tak ze nemal sancu zachytit jej dych. mame ho stale pod matracom, zo zvyku ho stale zapiam ale uz ho asi zrusim ozaj, nie je treba 🙂 kazdpadne, je vas monitor novy ci kupovany pouzivany? ak je nainstalovany spravne, mozno potrebuje podlozka kalibraciu. ak je novy, mal by zachytit tak lahke babatko, len ho musis polozit priamo na to miesto, kde sa monitor nachadza. myslim ak je pod matracom viac vpravo, snaz sa ulozit maleho priamo nad to miesto. nam malu zachytaval v pohode, bol pod matracom asi 10 centimetrovym a mala spala este aj na perinke alebo v perinke.

xevulax
12. jún 2016

My sme mali nanny ale pipal casto. Neviem ci opravnene alebo nie. Pri dvojickach som si zaobstarala babysense a ani jeden falosne nepipal. A to mali menej ako 2900g. Moze byt ze s aplytko nadychne alebo.ma dlhsou pauzu medzi nadychmi a potom monitor pipa. Ale radsej nech je bejaky falosny poplach ako by sa malo nieco stat

zuzka_1985
13. jún 2016

My sme mali babysense a nemaval poplachy. Nemate prilis hruby matrac?

anjika42
5. okt 2016

Ja zase neviem, ako mám odnaučiť môjho takmer ročného syna, aby ten monitor nebabral. Vraj to je len do pol roka, ale čítala som už aj o prípadoch, keď dietko staršie ako rok skonalo na sids 😒 tak preto ten monitor používam. Malý ťuká do toho gombíka, po chvíli sa spustí alarm, kedže v postieľke nikto neleží a gombík je zatlačený tak, že na vypnutie pípania musím vybrať baterky. 😠 Možno budem musieť každé ráno ten monitor vyberať, teda aj tú podušku a to teda nič moc.

anjika42
5. okt 2016

Aj keď ten monitor skryjem uplne dozadu pod posteľ, on si ho stadiaľ vytiahne.

nikad2
7. mar 2017

Dobrý den, v prípade že máme postielku prirazenu k nasej posteli, nebude monitor zachytávať aj moje dýchanie? A týmpadom nebude plniť svoju funkciu. monitor uvazujeme kúpiť Babysense 5. Dakujem