Návšteva ortopéda s novorodencom - balenie naširoko, no nález v norme.

jajajajka
23. máj 2019

Ahojte, chcem sa opýtať boli sme u ortopeda na kontrole klbikov . Povedal nam ze mame balit na siroko a o mesiac prist na kontrolu . Na papieri mam napisane klinicky nalez v norme .

lesankavh
23. máj 2019

My sme tiež boli a všetko je v poriadku .Aj napriek tomu máme baliť naširoko ďalej .Ja si myslím,že preventívne kážu baliť ďalej.

kika831
23. máj 2019

@jajajajka z mojich skusenosti ( mam 2 deti) je balenie na siroko ( info od nasho lekara) neopodstatnene, pokial je vsetko v poriadku. Nam lekar povedal, ze je to zastarala praktika a ze ak sa vsetko vyvija ako ma tak ze ziadne balenie na siroko - tak neviem. 🙉

jajajajka
autor
23. máj 2019

@kika831 dakujem

jajajajka
autor
23. máj 2019

@jajajajka a prosim vas ake maju byt cisla klbikov ?

nikpa
24. máj 2019

@jajajajka nebalila som a všetko je v poriadku. Dr povedal, že klbiky sú v norme ale preventívne mám baliť. Čo nechapem, ani keď prídem na preventívnu prehliadku k obvodnej tak mi nepovie, všetko je v poriadku ale preventívne vám naordinujem antibiotiká. Toto sú praktiky starých ortopédov.

jajajajka
autor
24. máj 2019

@nikpa no my mame takeho stareho ortopeda . To iste povedal mne ze mam balit . A na papieri mam napisane ze nalez je v norme . A zda sa mi ze sa jej v tom vovec nepaci .

nikpa
24. máj 2019

@jajajajka je to na tebe 🙂

nikil
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikil
24. máj 2019

@jajajajka cisla maju byt 1A

jajajajka
autor
24. máj 2019

@nikil tak potom ste museli mat ortezu ? Tak ste balili na siroko?

nikil
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rakahaka
24. máj 2019

My mame stareho ortopeda, pan ma isto okolo 70 a povedal ze nalez ok nebalit na siroko. Ze zbytocne tym zatazujeme dieta ze ma dvihnutu ritku, moze sa vracat mliecko, dieta sa viac poti a vznikaju zapareniny (bolo leto), ze ak by bol dovod tak ano, ale nemali sme tie najlepsie vysledky, ale dobre. Nebalila som a vsetko je ok. Naopak bola som v sukromnej klinike na prvek kontrole (platenej) vysledky rovnake a nakazal balit nasiroko (lekar do 40r).

jajajajka
autor
24. máj 2019

@rakahaka a balili ste

rakahaka
24. máj 2019

@jajajajka nie ;)