Nervy a hnev 7 mesačnej dcéry

mamulik10
24. máj 2018

Prosim Vas naozaj potrebujem radu kedze som uz asi dost zufala. Ide o dceru uz dlhsiu dobu cca 3 4 mesiace prejavuje hnev a nervy. Napr. Otvorim dvere na detskej zacne kopat silno nohami a nervacit. Nejde o plac. Place len u doktora pri ockovani. Z toho kriku citit strasne nervy a zlost. Ked paoame pri odgrgavani ma nervy. Je z dvojiciek a zatial spinkaju spolu v postielke. Ked syn sa priblizi k nej tak jej to vadi a ma nervy. Ked sme vonku nesmie nas vidiet lebo ma nervy. Cokolvek je strasne nervaci. Myslite si ze na 7 mesacne dieta je to v poriadku? Syn je ukazkovy len sa smeje ani neplace. Mate s tym niekto skusenosti? Ako ste to riesili?

janickacrazy
24. máj 2018

@mamulik10 Tak v prvom rade by som ju dala spať do samostatnej postieľky, lebo ozaj si neviem predstaviť 2 také veľké deti spať v jednej postieľke, ved to sa už všelijako hemžia, prevracajú, možu si aj ublížiť. Ja som v tom veku už chodila dookola postieľky. Ked ste vonku nesmie vás vidieť, to akože z kočíka či ako? To som nejak nepochopila, ale ak jej to vadí, tak otočiť kočík tak, aby vás nevidela. Každé dieťa je iné, niektoré dobručké vysmiate, iné urevané. Mala som tiež takého syna druhorodeného, ten od malička bol nervák a žiaľ stále ho to veľmi neprešlo, má už 7 rokov. Ostatní dvaja boli dobručké a vysmiate bábatká a dodnes sú pokojnej povahy. Asi tak.

skjatqo
24. máj 2018

Co papa?

wokokoza
24. máj 2018

Ako písala janicka, každé dieťa je iné, to že brat sa usmieva a sú z dvojičiek neznamená, že musí aj ona. Ale ak môžem poradiť tak by som tiež už dala oddelené postieľky, už sú dosť veľký

mamulik10
autor
24. máj 2018

@wokokoza nehovorim ze sa maju obaja usmievat ani o tom nepisem prosim Ta. Aj chapem ze deti maju svoje dni. Mam 3 deti. Len nerozumiem jej hnevu takze toto mi asi moc nepomoze. Inak dakujem

mamulik10
autor
24. máj 2018

@janickacrazy su predcasne narodene o 3 meaiace. Takze aj vyvojovo su dost pozadu. Velky nejsu. Praveze mala je stale velmi malicka. Moje deti maju 7 kesiacov. Ale este nestvornozkuju takze nejde o to ze by si zavadzali. Stane sa sem tam ze mala sa otoci hlavickou k malemu a neznesie ho. :D Je velmi drobna. Si ma nepotesila :/

janickacrazy
24. máj 2018

@mamulik10 Aha, chápem, ale tak pokiaľ jej to vadí, tak ju daj do samostatnej postieľky, ved aj tak raz musia ísť od seba. A malá je v poriadku, necvičíte vojtovku? Lebo takéto predčasniatka mávajú kadejaké problémy, sestra má tiež také dieťa. Prípadne skús ju dať otestovať na alergiu na mlieko, lebo moj tiež bol taký nervozny a nakoniec sme zistili, že je alergik, po zmene mlieka sa trochu ukludnil, ale neboj, časom to bude lepšie, u nás bol najhoršie tak do tých 2-3 rokov. Teraz je to fakt oveľa lepšie už. Drž sa.

zuzka2288
11. jún 2018

To ma z ockovania. Tazko povedat ci sa z toho niekedy dostane. Klasicky pripad.

mamulik10
autor
17. jún 2018

@zuzka2288 ockovania????