Nezaújem otca o dieťa

trudy123
10. okt 2018

Ahojte som slobodná mama. Chcem sa spýtať ako to celé zvládate vy slobodné mamičky. Hlavne ak otec dieťaťa nemá takmer žiaden záujem o dieťa. Mám takmer ročného chlapca,je krásny, šikovný. Jeho otec sa na nás vykašľaľ,ešte si spravil aj dieťa s druhou. Čo sa týka financí tak to mi prispieva. Len ma štve,že sa na neho veľmi málo pýta. A celkovo malý poriadne ani nevie kto je jeho otec keďže ho chodí pozerať len veľmi málo. Mám úžasnú rodinu,ktorá mi veľmi pomáha. Zaujímajú ma však vaše rady,príbehy slobodných mám. Ďakujem

mechurik
10. okt 2018

Jezis super ze sa nezaujima.mozes si ho vychovat podla seba!

prevenar
10. okt 2018

@trudy123

nie, nie ..mas to cele opacne. ty si sa vykaslala na svoje dieta ..vykaslala si sa na to vlozit dostatok energie na to, aby si nasla pre svoje dieta kvalitneho otca. nemala si byt co slobodnou matkou . ten clovek s ktorym si mala dieta si chcel len uzit , co si mu aj poskytla a tym to prenho skoncilo. ty si to mala byt schopna pochopit , nemat s nim dieta a hladat dalej.

ta uzasna rodina ta mala naucit ako rozoznat kvalitneho partnera od nekvalitneho ..v com teda zlyhali a ty si v tejto obrovskej ulohe zlyhala tiez. sucasna situacia je len ovocim tvojich rozhodnuti .

beky1813
10. okt 2018

@prevenar ty si ináč kompletný? Už som čítala od teba rôzne bludy, ale toto je už riadne cez

beky1813
10. okt 2018

@trudy123 našťastie je chlapec malý a nebude si ho pamätať, časom si nájdeš partnera, čo vás bude lubit oboch

xima
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinatitti
10. okt 2018

@prevenar silné slová a krute

majka99999
10. okt 2018

@prevenar keby sa mnozili len kvalitni muzi, tak uz by sme boli na pokraji vyhynutia 😂

senta_sofia
10. okt 2018

@prevenar pokial viem, aj ty si otec a keby ta mam sudit podla tvojich prispevkov, tak matka tvojho dietata tomu vyberu tiez moc nedala

maminuska
10. okt 2018

@trudy123 o druhé dieťa má väčší záujem ?

mircalla
10. okt 2018

@trudy123 radšej sama ako sama s debilom. Buď rada že sa nezaujíma. Bolo by horšie akoby robil prieky a nebodaj sa snažil dostať malého do starostlivosti. A nie, nie je to tvoja vina, sú za to zodpovedni vždy 2, to len niektorym nevysvelis

janulka1802
10. okt 2018

@prevenar o môj Bože...

mircalla
10. okt 2018

@majka99999 on sa za kvalitného považuje....ego jak sviňa ak si ešte nemala tu česť....chodí si ho sem masírovať

senta_sofia
10. okt 2018

@trudy123 nic nie je idealne, predstav si, ze by si vybojoval striedavu starostlivost alebo by si dieta braval viackrat v tyzdni, ci na vikendy bez tvojej pritomnosti, tiez by si asi z toho nebola nadsena. Je to dobre tak ako to je. A urcite sa tu najdu aj take, co nemaju ani tu podporu rodiny, co mas ty a ani im na dieta otcovia neprispievaju.

veronikaszabova
10. okt 2018

@mircalla asi si nieco kompenzuje, ked si tu honi ego na slobodnej mamicke

dskjhfdlkdjhl
10. okt 2018

@prevenar Ty si urcite neomylny, v zivote Ti vzdy vsetko vyslo, preto chodis na forum pre mamicky a myslis si, ze niekto spadne na zadok z Tvojich "mudrosti". Omyl chlapce, takto to nefunguje.

jana_eyre
10. okt 2018

@dskjhfdlkdjhl prevenar ma o sebe velmi vysoku mienku, takze predpokladam, ze o sebe ma naozaj dojem.ze je neomylny.. 🤷

dskjhfdlkdjhl
10. okt 2018

@jana_eyre vies kto sa najviac myli? Ten co si mysli, ze sa nemyli😉

evitka83
10. okt 2018

@prevenar tak ty si fakt iny trotl...ja som myslela, ze ti sibe iba s tymi ockovaniami, ale ty si exemplarny pripad pre psychiatra 🤣

evitka83
10. okt 2018

@trudy123 chapem, ze ta to mrzi, ale nikdy ineho cloveka nedonutis mat niekoho rad, ked nechce. Pre dieta o to lepsie ked je take malinke. Aspon v tom nebude mat chaos, ked ty si najdes niekoh, kto vas bude mat rad oboch. Nenutila by som otca, aby sa s malym stretaval len aby sa nepovedalo.

chiara189
10. okt 2018

@prevenar co prispevok to perla🙈musis byt na tom velmi biedne ked si chodis masirovat ego na portal pre zeny. Co dosli antivax temy???

linda03
10. okt 2018

@prevenar co ti ruube? Ty mi prides ako keby ta bavilo ked napises barsjaku prkotinu a ostatni sa do teba pustia.. lebo tvoje prispevky nemozu byt myslene realne 😂😂😂😂 ale toto je top topov 😂😂 👍 alebo mas kvalitny fet 😂😂😂

@trudy123 poradit ti viem iba tolko: snaz sa byt co najlepsou mamkou a mozno pride niekto lepsi kto si zasluzi byt tatkom tvojho maleho. Nikdy nevies 😉

mircalla
10. okt 2018

Ozaj - úspešní, schopní a kvalitní chlapi nechodia na ženské fóra.. tí majú iné záujmy

agatkamarek
10. okt 2018

@prevenar prosím ta čo sú toto za debiliny nie každá slobodná matka má dieťa z prvej diskotéky .. čo tu moralizujes vies prd o zivote asi alebo neviem kde žiješ .. ja som mala dieťa po 4rocnoˇ vážnom vzťahu a i tak som sa nakoniec rozhodol že nám bude lepšie samým takze som odišla od ex, a dnes som šťastne vydatá už našťastie za super chlapa. A to je akože nejaký zásadný eozdiel medzitým keď žena ostane rozvedená sama s dieťaťom a keď ostane slobodná matka ? :D veď v praxi to je to iste vychovávať dieťa tak ci tak viac menej sama .. normalne nechapem tie lajky na tvojom komente. Chlap čo chodi na ženské fórum a píše tu takéto idiotiny no chod na liečenie :D ci robíš nejaký psychologicky experiment? No jedine

prevenar
10. okt 2018

@tinatitti vravi sa , ze pravda boli . ?

dskjhfdlkdjhl
10. okt 2018

@prevenar nauc sa pisat a nehraj sa na psychologa, ked nie si.

prevenar
10. okt 2018

@beky1813 co viem tak porodit dieta moze jedine zena . cize ak nebola znasilnena , co teda zrejme nebola , tak si ona dobrovolne vybrala zrovna tohto chlapa , mala snim dobrovolne sex z ktoreho vzislo dieta a teraz place ,ze aky je +/- "debil" .. kto je clovek, ktori dobrovolne splodi dieta s "debilom" ? koho je chyba ,ze nevedela rozoznat o akeho cloveka ja jedna ?

osobna zodpovednost je dobry ucitel a nasledky budu celozivotne . da sa to skratit , ze ma presne to co si sama vybrala . mozte tu okolo skuvinat kolko chcete , nic to nemeni na tom ,ze je to pravda. 😘

beky1813
10. okt 2018

@prevenar nie, je to len bla bla bla od chlapa, co je doma podpapucou a tu sa ventiluje

dskjhfdlkdjhl
10. okt 2018
janulka1802
10. okt 2018

@prevenar Tvoja žena vie o Tvojom účinkovaní tu? Také si nepočul že mýliť sa je ľudské? Ak by sa to stalo Tvojej dcére že otehotnie s nejakým gaunerom na diskotéke na prvý šup tiež by si jej to omieľal donekonečna?

kubkovamama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz