Odporučte elektrickú odsávačku hlienov.

szzuzka
29. dec 2019

S ktorou elektrickou odsávačkou ste spokojné? Viem, že sú slabšie ako odsávačky na vysávač, ale chcela by som kúpiť i tak. ďakujem pekne

bociandy
29. dec 2019

@szzuzka Ja som nedavno kupovala el. odsavacku od Beurer, ale teda su to fakt vyhodene peniaze. Jedna mamina tu pisala ze skusali drahsie aj lacnejsie varianty, ale ze nula bodov aj tie drahsie. Mne sa tomu nechcelo verit, tak som napriek tomu kupila a veru naozaj to nic neodsaje🙂)) Uz by som dalsiu urcite nekupovala.

marlent
29. dec 2019

Neviem ktoru ani ale Miobee urcite nie....ta mi z ruky ani obycajnu vodu nevcucla

z1984
29. dec 2019

Ja som si z ali a vyzera ze dobre saje

evitka83
29. dec 2019

@szzuzka ja pouzivam ustnu, tiez som nechcela na vysavac. Skusala som asi 3 elektricke, vsetko na jedno kopyto.

emuska1987
29. dec 2019

Nosiboo

szzuzka
autor
29. dec 2019

@evitka83 a ako funguje ustna? da sa s nou vytiahnut ?

sasunka
29. dec 2019

@szzuzka Tiez som dlho bojovala proti odsavacke na vysavac. Mam 2 na baterky, veselo som s nimi odsavals synovi sople az kym sme pred Vianocami neskoncili na Kramaroch (poslala nas nasa Dr ze podozrenie ne zapal pluc lebo hrozne kaslal) - kde nam povedali ze mu necistime nos a ze mu to steka a preto kasle. Cize nase odsavacky fakt na prd. Kazali nam kupit tu na vysavac a odsavat kludne aj 10x denne ak ma zlte sople. A veru je to mega rozdiel. Uplne vidim ako sa mu ulavi a ake kvantum to dokaze vytiahnut.

szzuzka
autor
29. dec 2019

@sasunka tak asi kupim na vysavac ale aj novy vysavac, lebo moj je dost silny 🙈 neda sa nastavit silu. 🤣

evitka83
30. dec 2019

@szzuzka normalne jeden koniec das do nosa malemu a cez druhy tahas. Ma to taku dlhsii hadicku, takze potoahnes max do zbernej nadoby.nehrozi, ze do seba. Vytiahnem vzdy vsetko

n_adka
30. dec 2019

@szzuzka na našom sa tiež nedá nastaviť sila ale zozačiatku keď som sa bála som povolila tlak tým otvorom na hadici. Neviem či vieš čo myslím 😁 na hadici na tej pevnej časti na konci je taký otvor ktorý sa dá otvoriť a zavtorit s tým pádom je slabší tlak

bociandy
30. dec 2019

@szzuzka nemusis kvoli tomu kupovat novy vysavac. Tie odsavacky su robene tak, ze tahaju vzdy rovnakou silou, bez ohladu na to, aky vykonny mas vysavac, nemusis sa toho vobec bat;)